دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ | Monday 25 September 2023

همایش طلایه داران تبلیغ در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد. به گزارش انارما، در این همایش ابتدا رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان انار حجت الاسلام حسن منتظری ضمن خیر مقدم به مبلغین اعزامی ،ماه محرم را بهترین فرصت برای آشنا نمودن مردم با سیره عملی و فضائل اخلاقی اهل بیت عصمت و طهارت […]

همایش طلایه داران تبلیغ در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش انارما، در این همایش ابتدا رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان انار حجت الاسلام حسن منتظری ضمن خیر مقدم به مبلغین اعزامی ،ماه محرم را بهترین فرصت برای آشنا نمودن مردم با سیره عملی و فضائل اخلاقی اهل بیت عصمت و طهارت دانست و گفت:تبیین موضوع امامت ،اطاعت و مودت که ریشه قرآنی دارد و همچنین تبیین ولایت فقیه و اهمیت رهبری و حکومت دینی از جمله ضرورت هایی است که باید در جلسات عزاداری ارائه گردد.

CIMG9586

وی به آثار سوء استفاده از شبکه های ماهواره ای اشاره نمود و گفت:متأسفانه علت بسیاری از منکرات مانند بدحجابی و روابط نامشروع و تزلزل بنیان خانواده ها را استفاده ناصحیح از شبکه های ماهواره ای است.

حجت الاسلام منتظری از مبلغین درخواست کرد مردم را تشویق به استفاده از شبکه های متنوع ایرانی کنندو افزود:خوشبختانه با استقرار فرستنده دیجیتال بیش از 19 شبکه تلویزیونی در بخش های مختلف علمی ،پزشکی ،هنری،کودک،معارف اسلامی و ورزش در اختیار مردم است،که نیازی به استفاده از شبکه های ماهواره ای نمی باشد.

دیدگاه کاربران

حمید رضا شنبه 9 نوامبر 2013 - 8:10 ق.ظ

با سلام
لطفاً مشکل در فرستنده دیجیتال را اصلاح کنید خیلی پرش داره و رنگ پخش میکنه

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید معاون رئیس جمهور از طرح مسکن ملی در انار

سیدمحمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس به همراه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن ‌ و اراضی الحاق شده به محدوده شهر انار بازدید کردند. ...

یادداشت های خصوصی