جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ | Friday 19 April 2024

میرزاعلی علیزاده گفت:من و سایر خانواده های شهدا و مردم ولایتمدار شهرستان انار خیلی خوشحال و خوشبخت هستیم که این چنین شهیدی در شهر ما به خاک سپرده شده است…

IMG_0513

میرزاعلی علیزاده پدر شهید عباس اناری علیزاده در گفت و گو با خبرنگار انار ما  با اشاره به نصب گنبد زیارتگاه شهید گمنام انار ضمن تمجید از این اقدام گفت: بنده افتخار این را دارم که اولین نفری هستم که مبلغ ۵۰هزارتومان که هرچند بسیار ناچیز بود برای کمک به ساخت بنای زیارتگاه شهیدگمنام انار پرداخت کنم.

وی افزود: آن زمانی که در سال ۸۹ شنیدم این شهیدگرانقدر قرار است به انار آورده شود خیلی خوشحال شدم و من و سایر خانواده های معظم شهدا و مردم ولایتمدار شهرستان انار خیلی خوشحال و خوشبخت هستیم که این چنین شهیدی در شهر ما به خاک سپرده شده است.

این پدر بزرگوار شهید در ادامه در خصوص ساخت سازه زیارتگاه شهیدگمنام گفت: هر آنچه این بنا باشکوه تر و زیبا تر باشد مایه ی سرافرازی و افتخار مردم انار در کشور میباشد و انشاالله این بنای زیبا به زودی تکمیل شود .

میرزاعلی علیزاده با اشاره به شهیدپرور بودن مردم انار گفت: مردم انار میهمان نوازان بسیار خوبی از شهدا و شهیدگمنام هستند و این را در مردادماه امسال و در تشییع ۲۰شهیدگمنام با حضور پرشور خود در مراسم ثابت کردند و امیدوارم هرآنچه اتفاق می افتد در جهت اکرام و بالابردن منزلت و خون شهیدمعززگمنام و شهدای شهرستان انار باشد.

وی افزود: این مکان مامنی شده است برای عاشقان شهدا ،مردم انار عاشقانه به این مکان می آیند و زیارت می کنند .

پدر شهید علیزاده در پایان گفت: عباس فرزند خودم درگلزار شهدای امامزاده به خاک سپرده شده است و اطمینان دارم او هم اگر زنده بود بر اکرام هرچه بیشتر این شهید معزز تاکید داشت.

IMG_0553

IMG_0513

IMG_0506

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران

امام جمعه شنبه 6 فوریه 2016 - 12:58 ق.ظ

درود بر پدر بزرگوار شهید علیزاده و بر همه ی پدران و مادران شهدا که ولی نعمت ما هستند ، آری حاجی جان اولین کسی بودی که کمک کردی آن هم ۱۰۰ هزار تومان – خادم شهدا امام جمعه –

م - ا دوشنبه 8 فوریه 2016 - 12:33 ق.ظ

من از اقوام حاجی هستم و هر وقت او را می بینم خوشحال میشوم و افتخار میکنم ، حاجی چه مرد بزرگی است آرام و باوقار و البته مؤمن واقعی ، او احادیث و روایات زیادی از ائمه اطهار یاد دارد و بعضی وقت ها بازگو میکن ، جهت سلامتی حاجی میرزاعلی و همه پدران شهدا صلوات

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۳در شهرستان انار

برنامه تحویل سال در شهرستان انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی