شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ | Saturday 13 April 2024

کارشناس مسائل دینی تاکید کرد:ولایت مدار باشیم و امام خامنه ای را عمود خیمه انقلاب اسلامی بدانیم و اجازه ندهیم عوامل مخل و معاند مردم را از ولایت جدا کنند…

حجت الاسلام محسن زاده

به گزارش انارما ،  حجت الاسلام محسن زاده کارشناس مسائل دینی  و سیاسی استان کرمان در نشست بصیرت افزایی بسیجیان شهرستان انار ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر بر حفظ و پاسداری از انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: حفظ انقلاب به معنای حفظ وضع موجود نیست بلکه باید همگی در جهت جهانی شدن انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

وی با اشاره به جریان پیش رونده بودن انقلاب اسلامی در منطقه گفت: امروز مرز های انقلاب اسلامی در سوریه ، عراق ، لبنان و یمن می باشد جاییکه هزاران شیعه مخلص در دفاع از حریم ولایت عاشقانه در حال جانفشانی  هستند.

حجت الاسلام محسن زاده در ادامه با اشاره به شاخصه های ماندگاری  انقلاب اسلامی گفت: در این عصر امام خمینی(ره) مانند حضرت موسی (ع) آمد و فرعون ۲۵ ساله را سرنگون کرد و این انقلاب را به امانت به دست مردم سپرد، همچنان که حکومت پهلوی مردم را شعبه شعبه کرد و فرزندان انقلاب را قتل عام کرد و خداوند بر این ملت منت گذاشت و با رهبری الهی و مصلح این انقلاب را به پیروزی رساند و این انقلاب را جهانی کرد.

وی خاطر نشان کرد: در سال ۵۷مردمانی با تأسی از آموزه‌های قرآن و قانون و پیروی از یک رهبر الهی قیام کردند و رمز ماندگاری این انقلاب از سی و هفت سال قبل تاکنون در کنار هم ماندن این سه عامل است و هنگامیکه در یک جامعه این سه عامل در کنار یکدیگر قرار می گیرد مردم سالاری دینی  محقق میشود.

IMG_9464

این کارشناس مسائل دینی تاکید کرد : اگر مردم سالاری دینی از قانون جدا شود نتیجه اش این میشود که دوران خانه نشینی ۲۵ساله حضرت علی (ع) دوباره تکرار میشود و مردم از ولایت جدا خواهند شد.

حجت الاسلام محسن زاده خاطر نشان کرد: هرکس بخواهد به سه جایگاه مردم ،ولایت و قانون اساسی ضربه بزند ضدانقلاب است ولو خودش هم جزو نویسندگان قانون اساسی باشد.

محسن زاده در ادامه با اشاره به راه های جلوگیری از ضربه زدن دشمن به این سه رکن گفت:اولین راه اینست که ولایت مدار باشیم و امام خامنه ای را عمود خیمه انقلاب اسلامی بدانیم و اجازه ندهیم عوامل مخل و معاند مردم را از ولایت جدا کنند.

وی افزود: امروز عمود خیمه انقلاب مورد هجمه دشمنان داخلی و خارجی قرار گرفته است که البته از دشمنان خارجی جز این توقعی نیست اما در داخل عده ای در پی شکستن این عمود هستند.

حجت الاسلام محسن زاده با اشاره به سخنان هاشمی رفسنجانی در روز ۱۲فروردین سال جاری در فرودگاه مهرآباد اظهار داشت: هاشمی در این مراسم گفت اشبه الناس به امام(ره) را تایید صلاحیت نکردید ،چه کسی به شما حق قضاوت داده چه کسی تریبون را در صدا و سیما و نمازجمعه ها در اختیار شما قرار داده است.

در جواب وی با کمی تامل باید گفت براستی چه کسی به غیر از رهبر معظم انقلاب فقهای شورای نگهبان ، ائمه جمعه تهران و ریاست صدا و سیما را منصوب کرده است ؟آیا اینگونه صحبت کردن جز حمله به ولایت فقیه و قانون است؟

۲۴۳۴۲۱jd

وی تصریح کرد: آیا صرف نوه امام بودن امتیاز است ؟اگر قرار است اینچنین باشد امام نوه های دیگری هم از جمله سیدجسین خمینی فرزندسیدمصطفی داشت که در زمان ریاست جمهوری بنی صدر حرف های ضدانقلابی در محافل مختلف میزد که امام (ره) دستور داد اگر در مسیر انقلاب نمی آید به اشد مجازات با او برخورد کنید.

وی افزود:مضاف بر اینکه سیدحسن خمینی احراز صلاحیت نشد و دلیل این عدم احراز صلاحیت هم شرکت نکردن در آزمون بود که اگر میخواست تایید شود می بایست مانند دیگران با تمکین به قانون در آن آزمون شرکت میکرد.

 حجت الاسلام محسن زاده در ادامه خاطر نشان کرد: امروز یقینا مرگ بر آمریکا گفتن همان اعوذباالله من الشیطان رجیم است که ملت ایران تنفر و انزجار خود را از شیطان بزرگ اعلام می کند.

وی در پایان با تاکید بر رموز ماندگاری انقلاب گفت :برای دوام ماندگاری انقلاب در انتخابات باید چهار نکته را مدنظر داشت: اول ولایت مداری و حضور مردم در انتخابات و دوم قانون گرایی و تمکین همگانی به قانون ، سوم استکبارستیزی و درآخر  حفظ وحدت  نیز از دیگر اصول ماندگاری انقلاب و همه نهضت های انبیاء است که البته حفظ وحدت به معنای وحدت داشتن با فتنه گران نیست چرا که ملت ایران در نهم دی ماه سال ۸۸یکبار برای همیشه از فتنه گران تبری جستند.

IMG_9456

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام و نام خانوادگی یکشنبه 7 فوریه 2016 - 10:32 ق.ظ

زنده باد محسن زاده

نام و نام خانوادگی یکشنبه 7 فوریه 2016 - 10:33 ق.ظ

رهبرا تا محسن زاده ها هستند هاشمی ها هیچ غلطی نمی توانند بکنند

نام و نام خانوادگی یکشنبه 7 فوریه 2016 - 10:34 ق.ظ

خدا خیر به بانی این جلسات بدهد که مردم را بیدار می کنند

نام و نام خانوادگی یکشنبه 7 فوریه 2016 - 10:34 ق.ظ

مردم ما بیدارند از هاشمیا بیزارند

نام و نام خانوادگی یکشنبه 7 فوریه 2016 - 10:35 ق.ظ

حالا می فهمیم که حضرت امام چه خون دلها خورد

نام و نام خانوادگی یکشنبه 7 فوریه 2016 - 10:36 ق.ظ

هاشمی حیا کن تشخیص مصلحت را رها کن

نام و نام خانوادگی یکشنبه 7 فوریه 2016 - 10:36 ق.ظ

… مرگ به نیرنگ تو خون شهیدان ۸۸ می چکد از چنگ تو

نام و نام خانوادگی یکشنبه 7 فوریه 2016 - 10:37 ق.ظ

مرگ برضد ولایت فقیه

نام و نام خانوادگی یکشنبه 7 فوریه 2016 - 10:38 ق.ظ

خداخیر بده بهبرگزار کنندگان این جلسه من تا حالا این قدر جالب از رهبری نشنیده بودم

نام و نام خانوادگی یکشنبه 7 فوریه 2016 - 10:41 ق.ظ

راسته میگن مجتمع تجاری در میدان باغ ملی یزد مال م ه است

نام و نام خانوادگی یکشنبه 7 فوریه 2016 - 10:42 ق.ظ

وقتی که با هواپیما از خونه تا حرم امام میرند این مجتمع که پول خوردشونه

نام و نام خانوادگی یکشنبه 7 فوریه 2016 - 10:42 ق.ظ

از محسن زاده بیشتر دعوت کنید

نام و نام خانوادگی یکشنبه 7 فوریه 2016 - 10:43 ق.ظ

خیلی جالب وبدون پرده صحبت کرد کاش بقیه هم یاد بگیرند

ناشناس یکشنبه 7 فوریه 2016 - 12:24 ب.ظ

درود بر آقای محسن زاده

ای بدبختا دوشنبه 8 فوریه 2016 - 10:42 ب.ظ

چقدر بدبختین مث کبک سرتون رو کردین زیر خاک

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۳در شهرستان انار

برنامه تحویل سال در شهرستان انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی