شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ | Saturday 13 April 2024

یکی از سایت های اصلاح طلب استان کرمان در ایام الله دهه ی فجر؛ در اقدامی در کانال تلگرامی خود به مناسبت حضور فرح و هویدا را در یکی از شهرستان های کرمان ، تصاویر آنان را منتشر کرده است. …

۸۸۸۸-۲۳۱۲۵

به گزارش انارما ؛  یکی از سایت های اصلاح طلب استان کرمان که توسط رئیس ستاد تبلیغاتی یکی از کاندیدهای مجلس مدیریت می شود، در اقدامی بسیار عجیب و شرم آور ، تصاویر حضور فرح و هویدا را به یکی از شهرستان های استان کرمان منتشر و گرامی داشته است.

این سایت در کانال رسمی تلگرامی خود با لحنی بسیار محترمانه و باشکوه از نظام طاغوت نام برده که گویا فراموش کرده است که این نظام با قدرت الهی و هدایت امام خمینی و خواست مردم سالهاست که نابود شده است.

این اتفاق در حالی رخ داده است که تنها سه روز  تا ۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی شکومند انقلاب اسلامی باقی مانده است.

این سایت در هفته های اخیر نیز همراه با رسانه های همسوی خود شدیدترین حمله ها را به شورای نگهبان داشته است و اکنون نیز این تصاویر را منتشر کرده است.

آیا این اقدامات چیزی جز ایجاد یاس و نامیدی و به نوعی القای عدم حضور در انتخابات در احاد مردم جامعه است؛ .و به راستی در استان کرمان چه کسی مسئول رسیدگی به محتوای این سایت ها و کانال های رسمی آنان در تلگرام است.

۸۸۸۸-۲۸۵x300 ۷۷۷۷-۲۸۵x300

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

محمد دوشنبه 8 فوریه 2016 - 6:12 ب.ظ

اگه یه بار انار هم اومده بودن الان وضعمون خیلی بهتر بود.

نام و نام خانوادگی دوشنبه 8 فوریه 2016 - 8:02 ب.ظ

حال تون خرابه؟ خیلی از سایتها عکس های تاریخی رو منتشر کرده اند. هیچ گرامی داشتی هم توش نیست. قافیه که به تنگ آید؛ شاعر به جفنگ آید.

م - ا دوشنبه 8 فوریه 2016 - 8:30 ب.ظ

واقعآ جای تآسف دارد که دولت تدبیر و امید ، امید برگشت حکومت طاغوت را در دل بعضی ها زنده کرده و انگار هیچ مسؤلیتی در قبال این سایت های فاسد ندارد و اینها با خیال راحت یاوه گویی میکنند ، یاد دولت احمدی نژاد بخیر که در طول ۸ سال هیچ کس جرآت اهانت به این نظام مقدس را نداشت

رسول دوشنبه 8 فوریه 2016 - 10:40 ب.ظ

مردم باید ازادی بیان داشته باشن

نام و نام خانوادگی سه‌شنبه 9 فوریه 2016 - 7:27 ق.ظ

اشکالش چیه تاریخ رانوشته

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۳در شهرستان انار

برنامه تحویل سال در شهرستان انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی