یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ | Sunday 14 July 2024

کارآگاهان پس از حضور در محل حادثه جسد پیرزنی 81 ساله (سکینه) که لباس منزل بر تن داشت و آثار آتش سوزی در آشپزخانه وی نیز مشهود بود را یافتند

رییس پلیس آگاهی استان مرکزی از دستگیری نوه معتاد پیرزنی خبر داد که برای تامین پول موادمخدر خود، مادربزرگش را به قتل رسانده بود.

635111180070339314

انارما،سرهنگ رضا احمدی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح خبر قتل پیرزنی 80 ساله، گفت: در پی وصول یک فقره پرونده قتل از کلانتری علوی اراک مبنی بر فوت مشکوک زنی مسن در محدوده خیابان شهدا بلافاصله اکیپی از ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی و اداره تشخیص هویت برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.

وی با بیان اینکه کارآگاهان پس از حضور در محل حادثه جسد پیرزنی 81 ساله (سکینه) که لباس منزل بر تن داشت و آثار آتش سوزی در آشپزخانه وی نیز مشهود بود را یافتند، گفت: تحقیقات اولیه کارآگاهان آغاز و جسد به دستور قاضی کشیک برای تعیین علت تامه مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

رییس پلیس آگاهی استان مرکزی با بیان اینکه بررسی های پلیس برای یافتن سرنخی از متهم یا متهمان به قتل ادامه داشت تا این که نظر پزشکی قانونی مبنی بر علت فوت مقتوله اعلام شد، گفت: بر اساس اعلام پزشکی قانونی، خفه کردگی و شکستگی قفسه سینه، علت تامه فوت مقتول اعلام شد.

احمدی با بیان اینکه کارآگاهان در تحقیقات تکمیلی به نوه پسری مقتوله که «ابوالفضل» نام داشت، مشکوک شدند گفت: در بررسی ها مشخص شد این پسر 29 ساله دارای سوابق متعدد کیفری است. ماموران در بازجویی ها از بستگان و نزدیکان این فرد توانستند دلایل و مدارک کافی مبنی بر نقش داشتن «ابوالفضل» در قتل مادربزرگش بیابند که بنا بر نظر قاضی پرونده، وی دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال داده شد.

وی با بیان اینکه «ابوالفضل» در ابتدا منکرهر گونه بزه ارتکابی شده بود، گفت: سرانجام این فرد پس از مواجهه با شواهد و دلایل موجود، لب به اعتراف گشود و عنوان کرد که با انگیزه مصرف موادمخدر و سرقت وسایل منزل مادربزرگش، وی را به قتل رسانده است.

به گفته رییس پلیس آگاهی استان مرکزی، متهم به همراه پرونده متشکله در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

منبع:جام جم

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

مشارکت بالا در انتخابات دشمن را مانوس می‌کند

حجت‌الاسلام علیدادی‌سلیمانی گفت: دشمنان سعی دارند آرمان‌های انقلاب را زیر سوال ببرند و ریشه‌های انقلاب را بزنند مشارکت بالا باعث می‌شود که دشمن همچنان مثل گذشته مایوس باشند ...

یادداشت های خصوصی