دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Monday 22 April 2024

عضو ائتلاف بزرگ اصولگرایان گفت: مردم ما هیچوقت به پیام های فرامرزی توجه نداشتند و همواره نگاه آنها به مصالح و منافع ملی بوده و در چارچوب تعهد نسبت به اسلام، انقلاب، امام و رهبری تصمیم گرفته اند و در انتخابات پیش رو نیز اینگونه تصمیم می گیرند.

۱۳۹۳۱۲۱۳۱۹۱۳۱۲۳۶۳۴۸۶۲۸۰۴

به گزارش  “پایگاه اطلاع رسانی انارما ” سید محمدحسن ابوترابی‌فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  در خصوص حمایت انگلیسی ها از برخی لیست های انتخاباتی گفت: مردم بصیر و هوشیار ما بر اساس بصیرت و دانش و تعهد نسبت به انقلاب تصمیم می گیرند.

این عضو ائتلاف بزرگ اصولگرایان در ادامه خاطر نشان کرد: مردم ما هیچوقت به پیام های فرامرزی توجه نداشتند و همواره نگاه آنها به مصالح و منافع ملی بوده و در چارچوب تعهد نسبت به اسلام، انقلاب، امام و رهبری تصمیم گرفته اند و در انتخابات پیش رو نیز اینگونه تصمیم می گیرند و حضور خواهند داشت.

ابوترابی فرد در پایان عنوان کرد: نه انگلیس و نه هیچ کشور بیگانه دیگری توان دخالت در امور داخلی ایران را نداشته و نخواهد داشت و هر بار هم که آنها خواسته اند در این زمینه اقدامی انجام دهند، با پاسخ محکم ملت مواجه شده اند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران

نام و نام خانوادگی سه‌شنبه 23 فوریه 2016 - 4:58 ب.ظ

این اقای فرامرزی کی هست؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟ واااااااااااااااای گیچ شدام !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

جشن بزرگ دختران روزه اولی در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ عصر دیروز ۱۹فروردین ماه جشن شکرانه دختران روزه اولی همراه با برنامه های شاد و متنوع در مهدیه امامزاده محمدصالح(ع) انار با حضور جمعی از مسئولین و معلمان برگزار شد. این ...

یادداشت های خصوصی