چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Wednesday 24 April 2024

کارشناس اداره هواشناسی انار گفت:بارش باران از شب دوشنبه دهم اسفندماه در شهرستان انار آغاز شده و تا امروز بیش از ۸ میلی متر بارندگی در ایستگاه هواشناسی انار ثبت شده است…

photo_2016-03-01_09-32-29

به گزارش  انارما ، علی یوسف زاده کارشناس اداره هواشناسی شهرستان انار  با اشاره به بارش رحمت الهی در انار گفت: بارش باران از ساعت ۱۹:۳۰ دوشنبه در شهرستان انار آغاز شد و بیش از ۸ میلی متر در انار بارندگی داشته ایم.

یوسف زاده افزود:  این سامانه بارشی تا عصر روز چهارشنبه ۱۲ اسفندماه در آسمان استان باقی خواهد ماند و در شهر انار نیز بارش ها بصورت غیر ممتد ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: بر اساس پیش بینی هواشناسی یازدهم اسفندماه نیزنیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات بارش باران  پیش بینی خواهد شد.

کارشناس اداره هواشناسی انار با بیان اینکه امشب  افت دمای هوا رخ خواهد داد گفت: حداکثر دمای هوا در انار ۹ درجه در ساعات اولیه صبح امروز بوده  و حداقل ۷درجه که دمای هوا به سمت پایین افت داشته است.

photo_2016-03-01_09-32-25

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه کاربران

ح-ا-ا سه‌شنبه 1 مارس 2016 - 10:21 ق.ظ

خداراشکر.پارک شهیدگمنام؟

نام و نام خانوادگی سه‌شنبه 1 مارس 2016 - 10:26 ق.ظ

ایول دمتون گرم دارین .. عکسم میزارین از خشکیو اخبار همش سیاسی در میاین
بزنین روشونو کم کنین…

عیت سه‌شنبه 1 مارس 2016 - 10:17 ب.ظ

…. خداو شکر

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

جشن بزرگ دختران روزه اولی در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ عصر دیروز ۱۹فروردین ماه جشن شکرانه دختران روزه اولی همراه با برنامه های شاد و متنوع در مهدیه امامزاده محمدصالح(ع) انار با حضور جمعی از مسئولین و معلمان برگزار شد. این ...

یادداشت های خصوصی