چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Wednesday 24 April 2024

فردی که کنار ایشان بود و من فکر می کردم محافظ است با علاقه و شوری ویژه از در حالیکه مصافحه می کرد از ایشان خداحافظی کرد تازه فهمیدم شخصی از مردم است که فرصت را غنیمت دانسته و خیلی راحت هم کلام فرزند رهبر انقلاب شده…

روایتی از تواضع فرزند رهبر معظم انقلاب

به گزارش انارما، محمد سعید احدیان مدیر مسئول روزنامه خراسان نوشت:”پرواز که نشست منتظر بودیم درهای هواپیما باز شود. میان مردم حاج آقا مجتبی پسر آقا را دیدم که با آقای بروجردی همکارشان همراه بودند. میان مردم پیاده شدند. فکر کنم خیلی ها کنجکاو بودند ببینند که آیا ایشان با خودروی اختصاصی پاویون می روند یا نه. با شناختی که داشتم می دانستم جوابش چیست اما چون فاصله داشتیم این جواب را شخصا ندیدم. درهای اتوبوس که باز شد تا پیاده شویم من و خیلی های دیگر جواب را دیدیم؛ ایشان هم بین مردم از اتوبوس پیاده شدند. حالا دیگر من هم کنجکاو شده بودم ببینم ایشان کجا و با چه خودرویی سوار می شود. به پائین پله ها که رسیدند آقای بروجردی از ایشان جدا شد، چون خودروی پلاک قرمز وی پایین پله ها منتظر بود. از نظر من طبیعی بود که حاج آقا مجتبی هم همانجا سوار خودرو شود یعنی اگر من جای ایشان بودم چنین عمل می کردم اما دیدم ایشان رفت سمت جایی که خودروهای عادی می آیند مسافران شان را پیاده می کنند و مردم سوار تاکسی می شوند.

فردی که کنار ایشان بود و من فکر می کردم محافظ است با علاقه و شوری ویژه در حالی که مصافحه می کرد از ایشان خداحافظی کرد. تازه فهمیدم شخصی از مردم است که فرصت را غنیمت دانسته و خیلی راحت هم کلام فرزند رهبر انقلاب شده است.

حاج آقا مجتبی بعد از خداحافظی با وی جایی که همه، مسافرانشان را پیاده و سوار می کنند، سوار خودروی پژو ۴۰۵ بدون شیشه دودی شد و رفت و من با خود گفتم بی خود نیست که هیچ کس برای مردم، “آقا” نمی شود، چون هیچ کس مثل “آقا” و تربیت شدگان توسط  ایشان#مردمی نمی شود.”

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران

نام و نام خانوادگی پنج‌شنبه 3 مارس 2016 - 10:06 ق.ظ

برا سلامتی آقا صلوات

نام و نام خانوادگی پنج‌شنبه 3 مارس 2016 - 10:07 ق.ظ

این است تفاوت سرمندار لیست الهی وانگلیسی

جواد پنج‌شنبه 3 مارس 2016 - 11:49 ق.ظ

احنست

نام و نام خانوادگی پنج‌شنبه 3 مارس 2016 - 12:24 ب.ظ

هاشمی خجالت بکش

نام و نام خانوادگی پنج‌شنبه 3 مارس 2016 - 2:38 ب.ظ

وای بر هاشمی و خاندانش و طرفداراشون

نام و نام خانوادگی شنبه 5 مارس 2016 - 12:27 ب.ظ

وای برخودت.ناسزا نگو

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

جشن بزرگ دختران روزه اولی در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ عصر دیروز ۱۹فروردین ماه جشن شکرانه دختران روزه اولی همراه با برنامه های شاد و متنوع در مهدیه امامزاده محمدصالح(ع) انار با حضور جمعی از مسئولین و معلمان برگزار شد. این ...

یادداشت های خصوصی