دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Monday 22 April 2024

اینقدر فقر با این ضریب بالا چه معنایی دارد ؟؟؟ چه می کنند حضرات و مسئولین ؟ چگونه شب راحت و بی درد می خوابند ؟ چگونه شکمهایشان را از غذاهای چرب و نرم سیر می کنند ؟

۱۱۱۱۱۱۱۱۱P1070738-copy (1)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ” انارما ” به نقل از  دقیانوس ما یک خانواده هشت نفری در دور ترین نقطه حکومت اسلامی (روستای بندریز شهرستان عنبرآباد کرمان ) که از ابتدایی ترین امکانات اولیه زندگی محروم می باشند هستند .
کپری مچاله شده با خانواده ای با چند بچه قد و نیم قد با دو بچه معلول تحت پوشش بهزیستی در روستای بندریز آنقدر صحنه ها دردناک است که دیگر جایی برای صحبت باقی نمی ماند .

شماره حساب ۴۴۲۰۴۴۷۴۴۲ و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۰۸۶۸۴ هر دو نزد بانک ملت و هر دو به نام گروه جهادی تبلیغی فدائیان عدالت آماده دریافت کمک‌های شما خیر اندیشان کوثری است. خواهشمند است بعد از واریز در ضمن پیامکی به شماره برادر فراهانی ۰۹۱۰۸۰۵۱۱۸۲ حتماً مبلغ هدیه و مورد ملحوظ را ذکر بفرمائید.

P1070750-1 copy
وضعیت آنقدر اسفناک بود که اشک مسوولین شهرستان را درآورد هر چند که انتظار می رفت بعد از بازدید مسئولین از نزدیک و گریه بر آنان کاری شود کارستان ؛ آنهم نه به صورت عادی و بروکراسی بلکه به صورت انقلابی و ضربتی ؛ اما متاسفانه بعد از گذشت دو هفته کار خاصی انجام نشد البته قصد ورود به این حاشیه را نداشتم که باید در جای خودش صحبت شود که درد دل زیاد است .
چندین بار از مسئولینی که رفته بودند بازدید خواستم گزارشی مکتوب و مصور به دستم برسانند که در نهایت بعد از چندین مرتبه پیگیری فقط چند عکس به دستم رسید البته عکسها رساترین فریادی است که دیگر نیازی به مصاحبه و گزارش مکتوب نیست خود روستای بندریز یکی از روستاهای پرت و دورافتاده است با جاده صعب العبور از توابع بخش جبل بارز جنوبی شهرستان عنبرآباد به طوری که به دلیل جاده صعب العبور حتی چند سال پیش با ماشین مزدا نتواستیم به این روستا برویم اکثر اهالی این روستا کپرنشین و بسیار مستضعف می باشند ؛ نه حمام و سرویس بهداشتی نه امکانات نه کولر نه یخچال نه مواد غذایی نه پتوی سالم نه آب آشامیدنی سالمی و نه …. فقط اشکهای بازدیدکنندگان گویاترین وضعیت این خانواده را به تصویر می کشد هر کس که چشمش به این خانواده می افتد قبل از هر کاری اشکهای چشمش را پاک می کند و زانوانش شل می شود ؛ واقعا چرا ؟ چرا ؟ چرا ؟

P1070755-1 copy
آخه اینقدر فقر با این ضریب بالا چه معنایی دارد ؟؟؟ چه می کنند حضرات و مسئولین ؟ چگونه شب راحت و بی درد می خوابند ؟ چگونه شکمهایشان را از غذاهای چرب و نرم سیر می کنند ؟
گروه جهادی تبلیغی فدائیان عدالت تصمیم دارد که ان شاء الله با همت شما خیرین گرامی خانه ای را برای این خانواده ساخته و امکانات اولیه همچون البسه ، پتو ، ظرف و ظروف ، کولر ، یخچال ، تلویزیون ، مواد غذایی و … را برای آنان فراهم نماید .

P1070748-1 copy

P1070742-1 copy P1070738 copy P1070744-1 copy P1070734-1 copy P1070729-1 copy

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران

ناشناس سه‌شنبه 8 مارس 2016 - 12:33 ب.ظ

باسلام
شاید این مطلب حقیقت باشد ولی من چون نیازمندی وفقر فرهنگ خدائی خدا را فراموش میکنم بجای حرکت خدائی وخود شناسی وخدا شناسی ونیازخود که ارامش واسایش ودراخر اقتصاد خوب وانهم با دادن زکات وخمس وانهم با پیروی از ولایت ورهبری وعلی وار انچه را در روز بدست اوردبدون دیده شدن در تاریکی به که بخشید به انهائیکه بعضا شدند خوارج وابن ملجم ایا مولا اور نمیشناخت
شاید برای من باور کردنی نباشد چون من دروغ وغیبت وجنگ را زود باور میکنم ولی از حق وحقیقت گریزانم مگر میشود کسی مار خود را بشناسد ودر استین پرورش بدهد بله هرکه روزانه نماز بانیت پاک خواند وروزه وزکات وخمس وووووالااخر را با نیت پاک انجام داد وکل یوم عاشورا وکل عرض کربلارا روزانه عمل کرد حتما پا جای پای مولا گذاشته وبا محبت کردن وزکات دادن بدون دیده شدن مار خور راهم به رقص در میاورد معذرت میخواهم چه میخواستم به کجا رفتم الله و العلم بالصواب …..مغزم سیاه شد وخراب ..معذرورم از درس وکتاب …بی اندازه ماندم از حساب ….خدا دهد مرا عذاب باتشکر والسلام

پیرمرد سه‌شنبه 8 مارس 2016 - 6:40 ب.ظ

این حضرات ومسئولین کاری می کنندکه حضرات۴سال قبل می کردن مگرایناتازه به دنیا اومدن؟

نام و نام خانوادگی چهارشنبه 9 مارس 2016 - 8:16 ق.ظ

خدایا به حق فاطمه زهرا خودت پناه بی پناهان باش وگرنه کسی به فکر کسی نیست مسولین فقط فکر پستشون از دست ندن

م - ا چهارشنبه 9 مارس 2016 - 5:44 ب.ظ

خدایا به حق محمد و آل محمد درد و رنج این خانواده عزیز و دیگر مردم مستضعف را برطرف و عافیت و سلامت به آنها عطا بفرما ، آمین یا رب العالمین

محمد پنج‌شنبه 10 مارس 2016 - 9:52 ق.ظ

سلام امیدوارم تمامی همشهریانم حتی مبلغی کم یاری کنند و به امید دیگری نشینند. با تشکر

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

جشن بزرگ دختران روزه اولی در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ عصر دیروز ۱۹فروردین ماه جشن شکرانه دختران روزه اولی همراه با برنامه های شاد و متنوع در مهدیه امامزاده محمدصالح(ع) انار با حضور جمعی از مسئولین و معلمان برگزار شد. این ...

یادداشت های خصوصی