شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ | Saturday 30 September 2023

وی در پاسخ به پرسشی دیگر مبنی بر اینکه «آیا این دانشگاه در آینده نزدیک آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد؟

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: با موافقت وزارت بهداشت و استانداری لیست قبول شدگان مجدداً بررسی می گردد.
tm.aspx_

علی اسماعیلی ندیمی،  در گفت‌وگو با خبرنگار “خانه خشتی”، اظهار داشت: طبق آخرین جلسه ی هیات رئیسه دانشگاه، مقرر گردید که با لحاظ موارد قانونی مورد درخواست وزارت مطبوع و استانداری،  نمره های معترضین این آزمون مورد بررسی مجدد و بازبینی قرار گیرد وپس از طی مراحل گزینش و قانونی، در نهایت  لیست جدید استخدامی ها ظرف یک تا دو هفته ی آینده منتشر گردد.

وی افزود: با اتمام مهلت اعتراض شرکت کنندگان، افراد منتخب مشغول به کار خواهند شد.

اسماعیلی ندیمی با اشاره به مشغول به کار شدن تعدادی از این لیست در گذشته، تصریح کرد: این افراد از لیست قبول شدگان در آزمون بوده اند و به دلیل نیاز بخش های خاص و با رعایت روال قانونی به شکل موردی انتخاب شده اند.

وی در پاسخ به پرسشی دیگر مبنی بر اینکه «آیا این دانشگاه در آینده نزدیک آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد؟»، گفت: اگر قانونی داشته باشیم و مجوزی از سوی وزارت بهداشت و یا دولت بگیریم، جذب نیرو خواهیم داشت اما فعلاً بسیار بعید است که در سال ۹۲ این اتفاق بیافتد.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید معاون رئیس جمهور از طرح مسکن ملی در انار

سیدمحمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس به همراه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن ‌ و اراضی الحاق شده به محدوده شهر انار بازدید کردند. ...

یادداشت های خصوصی