چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ | Wednesday 29 June 2022

وی در پاسخ به پرسشی دیگر مبنی بر اینکه «آیا این دانشگاه در آینده نزدیک آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد؟

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: با موافقت وزارت بهداشت و استانداری لیست قبول شدگان مجدداً بررسی می گردد.
tm.aspx_

علی اسماعیلی ندیمی،  در گفت‌وگو با خبرنگار “خانه خشتی”، اظهار داشت: طبق آخرین جلسه ی هیات رئیسه دانشگاه، مقرر گردید که با لحاظ موارد قانونی مورد درخواست وزارت مطبوع و استانداری،  نمره های معترضین این آزمون مورد بررسی مجدد و بازبینی قرار گیرد وپس از طی مراحل گزینش و قانونی، در نهایت  لیست جدید استخدامی ها ظرف یک تا دو هفته ی آینده منتشر گردد.

وی افزود: با اتمام مهلت اعتراض شرکت کنندگان، افراد منتخب مشغول به کار خواهند شد.

اسماعیلی ندیمی با اشاره به مشغول به کار شدن تعدادی از این لیست در گذشته، تصریح کرد: این افراد از لیست قبول شدگان در آزمون بوده اند و به دلیل نیاز بخش های خاص و با رعایت روال قانونی به شکل موردی انتخاب شده اند.

وی در پاسخ به پرسشی دیگر مبنی بر اینکه «آیا این دانشگاه در آینده نزدیک آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد؟»، گفت: اگر قانونی داشته باشیم و مجوزی از سوی وزارت بهداشت و یا دولت بگیریم، جذب نیرو خواهیم داشت اما فعلاً بسیار بعید است که در سال ۹۲ این اتفاق بیافتد.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

برگزاری دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه انار

به گزارش خبرنگارانار ما دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه مقاومت بسیج شهرستان انار برگزار شد. هدف از اجرای این دوره جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و کمک به تحقق تمدن نوین اسلامی که مد نظر ...

یادداشت های خصوصی