پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ | Thursday 18 April 2024

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: از آغاز تعطیلات نوروزی تاکنون تعداد ۱۰ هزار و ۴۹۰ نفر به مراکز بیمارستانی شه رستان رفسنجان و انار مراجعه کرده اند…
به گزارش انارما ، دکتر محمدرضا میرزابیگی در گفتگو با خبرنگار وب دا اظهار کرد: از ۲۷ اسفند ماه تا پایان تعطیلات نوروزی سه مرکز بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع)، بیمارستان مرادی و نیک نفس رفسنجان و بیمارستان ولی عصر(عج) انار به طور شبانه روزی به بیماران خدمات درمانی ارائه می کنند.


وی افزود: از ۲۷ اسفند تا ۶ فروردین ماه ت عداد ۳۴۷۴ نفر به بیمارستان علی ابن ابیطا لب(ع)، ۲۷۹۶ نفر به بیمارستان مرادی، ۱۵۴۶ نفر به بیمارستان نیک نفس و ۲۶۷۴ نفر به بیمارستان ولی عصر(عج) انار مراجعه کرده و خدمات دریافت کرده اند.


وی یادآور شد: در مدت یاد شده کلیه درمانگاههای سطح شهر به طور شیفتی و در تاریخ های مشخص شده به بیماران سرپایی خدمات درمانی داده اند.


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بیان داشت: در تعطیلات نوروزی ۵ داروخانه در رفسنجان و انار به طور شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز در شهرستان های رفسنجان و انار هستند.


میرزابیگی خاطرنشان کرد: تعداد ۲۰ پایگاه فوریتهای پزشکی شامل ۳ پایگاه شهری و ۱۷ پایگاه جاده ای با پوشش کامل تمام جاده های شهرستان های رفسنجان و انار را خدمات پیش بیمارستانی ارائه می دهند و در این ارتبا ط شماره تلفن ۱۱۵ همواره پاسخگو خواهد بود .


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در پایان همچنین گفت: همشهریان رفسنجان و انار و مسافران نوروزی می توانند شکایات خود را از مراکز درمانی، داروخانه ها و درمانگاههای سطح شهر رفسنجان و انار از طریق سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۳۴۳۴۲۸۰۰۱۸ با ما در میان بگذارند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران

یتو ادم مریز سه‌شنبه 29 مارس 2016 - 2:25 ق.ظ

عیدی همه ش مریز بودام صبح تاشو دکتر بیمارسون
خدامریزا راشفابده

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۳در شهرستان انار

برنامه تحویل سال در شهرستان انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی