دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Monday 22 April 2024

سید مسعود طباطبایی دوچرخه سوار ایرانی که تاکنون در تور های بین المللی و داخلی فراوانی شرکت داشته در ادامه سومین دور دوچرخه سواری استان های ایران به شهرستان انار رسید…

به گزارش انارما ،  سیدمسعود طباطبایی دوچرخه سوار ایرانی که تاکنون در تور های بین المللی و داخلی فراوانی شرکت داشته  در ادامه سومین دور دوچرخه سواری استان های ایران به شهرستان انار رسید و باحضور بر سر مزار شهیدگمنام انار و امامزاده محمدصالح (ع) انار به حماسه سازان تاریخ ایران اسلامی ادای احترام کرد.

وی در بدو ورودش به شهر انار مورد استقبال مسئولین شهر انار به همراه پدر شهید علیزاده قرار گرفت و سپس با اهدای گل در کنار زیارتگاه شهیدگمنام شهر انار یک اصله نهال کاشت.

در حاشیه این سفر هدایایی از جانب حجت الاسلام حسینی نوه امام جمعه موقت  ،پدر شهید علیزده و سرهنگ مرادی زاده فرمانده سپاه انار به رسم یادبود به این جهانگرد دوچرخه سوار اهدا شد.

سیدمسعود طباطبایی در حاشیه حضورش در شهر انار گفت:گروه انسانهای سبز درسال ۱۳۸۲به سرگروهی  سیدمسعود طباطبایی” جانباز ۶۵% ارتش”بااندیشه غیر سیاسی، غیر دولتی، غیر مذهبی و غیر قومی باهدف ایجاد تشکلی مردم نهاد در راستای گسترش فعالیتهای انسان دوستانه درجامعه و معرفی گسترده تر تاریخ، فرهنگ، صلح و دوستی ایرانیان که ریشه در اندیشه نیاکانمان در این مرز و بوم کهن دارد طرح کمربند صلح جهانی(یادواره لاله های گمنام ایران زمین)را باهدف ایرانگردی و جهانگردی با پای پیاده و دوچرخه در اعتراض به فقر، بی عدالتی، تبعیض انسانی، جنگ، کشتار انسانهای بیگناه و اعتیاد با پیام عشق، صلح و عدالت برای زندگی را آغاز نمود .

وی افزود: طی سالها تلاش بی وقفه توانستیم کلیه مجوزهای لازم جهت اجرای این حرکت فراملی را از نهادها و سازمانها دریافت و تاکنون کلیه هزینه های جانبی و اجرایی سفرهای داخلی و خارجی گروه را نیز شخصا تامین نموده ام.

این جانباز دفاع مقدس که سابقه فعالیت های سینمایی نیز دارد در پایان در خصوص علت حضورش بر سر قبور شهدا در سفرهایش گفت:گروه انسان های سبز ایران سفیران صلح و دوستی اقوام ایرانی سومین دور دوچرخه سواری استان های ایران را با یک دقیقه سکوت و ادای احترام به حماسه سازان تاریخ ساز ایران زمین از کوروش هخامنشی تا شهید فهمیده آغاز کرده که به یاد آن عزیزان در جای جای ایران بیادشان نهال میکاریم.

IMG_6587

IMG_6592

IMG_6601

IMG_6616

IMG_6619

IMG_6626

IMG_6629

IMG_6635

IMG_6646

IMG_6650

IMG_6659

IMG_6661

IMG_6669

IMG_6671

انتهای پیام/

chanal

 

دیدگاه کاربران

نام و نام خانوادگي یکشنبه 24 آوریل 2016 - 4:27 ب.ظ

اگه این مقبره بالی تپه های غلی آبادبودچقدربهتربود

نام و نام خانوادگي یکشنبه 24 آوریل 2016 - 4:43 ب.ظ

oh my god

نام و نام خانوادگي دوشنبه 25 آوریل 2016 - 9:18 ق.ظ

اگرقبر شهید ساده تر چقدر بهتربود وحال وهوای معنوی تری داشت …. .

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

جشن بزرگ دختران روزه اولی در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ عصر دیروز ۱۹فروردین ماه جشن شکرانه دختران روزه اولی همراه با برنامه های شاد و متنوع در مهدیه امامزاده محمدصالح(ع) انار با حضور جمعی از مسئولین و معلمان برگزار شد. این ...

یادداشت های خصوصی