یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ | Sunday 21 July 2024

اکثر سرنشینان این خودرو زن و کودک بودند که بر اثر عدم آشنایی با شنا و خفگی در آب جان خود را از دست دادن

در پي سقوط يک دستگاه خودرو وانت به داخل کانال آب از 13 سرنشين خودرو 12 نفر غرق شده و تنها يک دختر جوان توانست نجات پيدا کند.

به گزارش انارما؛ بر اثر سقوط یک دستگاه وانت به کانال آب در شهرستان دزفول 12 نفر کشته شدند.

این حادثه نیمه‌ شب گذشته اتفاق افتاد و در آن یک دستگاه وانت که حامل سرنشینانی بود که از مراسم عروسی باز می‌گشتند بر اثر بی‌احتیاطی راننده پیکان دچار این سانحه شد.

از مجموع 13 سرنشین این وانت پیکان 12 نفر غرق شدند و تنها یک دختر که با فن شنا آشنایی داشت توانست جان خود ر ا نجات دهد.

اکثر سرنشینان این خودرو زن و کودک بودند که بر اثر عدم آشنایی با شنا و خفگی در آب جان خود را از دست دادند.

**اکيپ هايغواصي در اطراف کانال مستقر شدند

عبدالرضا احسانی‌نیا دقايقي پيش در گفتگو با خبرنگار حوادث ما ضمن تسليت به خانواده قربانبان خادثه شب گذشته اذعان داشت: این حادثه در ساعت 23 شب گذشته اتفاق افتاد و در آن یک دستگاه وانت پیکان در حال برگشت از جشن عروسی در کانال آب سقوط کرد.

فرماندار ویژه دزفول ادامه داد: بررسی‌های اولیه نشان‌ می‌دهد بی‌احتیاطی راننده و سرعت غیرمجاز علت اصلي اين حادثه بوده و سرنشينان خودرو که اکثرا زن و کودک بودند بر اثر خفگي جان خود را از دست داده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: بلافاصله پس از وقوع این حادثه عوامل امداد و تمام نيرو‌هاي آتش نشاني و انتظامي در محل مستقر شده و در تلاشند تا اجساد قربانيان را از آب بيرون بياورند.

**اسامی 4 نفر از کشته‌شدگان اعلام شدمحمدرضا آملازاده ؛ بیان کرد: تاکنون چهار تن از این کشته شدگان به نام‌های جونقلی افروق، صغری افروق، بتول پرور و محمدحسن پازدار از شناسایی شده‌اند.

**6 جسد به بيرون کشيده شد


محمود مظفر ،  با اعلام این خبر افزود، ساعت 23:30 دقیقه شب گذشته یک وانت پیکان در مسیر اندیمشک به دزفول به علت عدم رعایت نکات ایمنی از مسیر اصلی منحرف شده و در کانال آب سقوط کرد.

وی تصریح کرد: این وانت پیکان که 13 سرنشین داشت از مراسم عروسی به سمت دزفول در حرکت بودند در کانال آب سنجر، شاه کانات به عرض 12 متر و عمق 6 متر سقوط کرد.

وی با اشاره به اعزام نیروهای امدادی گفت: سریعا سه تیم در قالب 20 امداد گر به محل حادثه اعزام شدند.

مظفر با بیان اینکه جان دختر 13 ساله نجات داده شد خاطر نشان کرد: متاسفانه 12 سرنشین این حادثه فوت کردند و تاکنون جسد 6 نفر آن ها از آب بیرون کشیده شده است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از تعزیه خوانی عصر عاشورا در بشرحافی انار

مراسم تعزیه عاشورا، عصر سه شنبه (۲۶ تیر ۱۴۰۳) در انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی