چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Wednesday 24 April 2024

حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید در اعتراض به دیدار اخیر فائزه هاشمی با سران فرقه ضاله بهائیت و سکوت برخی افراد تصریح کرد به سهم خودم چنین اقدامی را محکوم می‌کنم؛ این اقدام از نظر قانونی جرم بوده و قابل تعقیب است و باید پیگیری شود. به گزارش انارما به نقل از فارس، […]

حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید در اعتراض به دیدار اخیر فائزه هاشمی با سران فرقه ضاله بهائیت و سکوت برخی افراد تصریح کرد به سهم خودم چنین اقدامی را محکوم می‌کنم؛ این اقدام از نظر قانونی جرم بوده و قابل تعقیب است و باید پیگیری شود.

به گزارش انارما به نقل از فارس، فارس از قم، آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی صبح امروز در جلسه درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم برگزار شد با اشاره به ملاقات فائزه هاشمی با سران فرقه بهائیت اظهار کرد:‌ منتظر بودم که ببینم آیا در این خصوص اعتراضی می‌شود یا خیر که دیدم خبری نیست تا اینکه شنیدیم پدر او اعتراض ملایمی داشته است و جای شکرش باقی است ولی باید پرسید چرا دیگران سکوت کردند.

وی با بیان اینکه به سهم خودم چنین اقدامی را محکوم می‌کنم تصریح کرد: این اقدام از نظر قانونی جرم بوده و قابل تعقیب است و باید پیگیری شود.

این مرجع تقلید تاکید کرد:‌ تقویت دشمنان اسلام از نظر شرعی جرم محسوب می‌شود و می‌توان مجرم را تعقیب کرد. با این فرقه ضاله نه فقط به دلیل دشمنی با اسلام بلکه به این دلیل که آنها عوامل آمریکا و اسرائیل هستند، مخالف هستیم.

وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین مراکز فرقه بهائیت در آمریکا و انگلیس است گفت: در تاریخ حیات منفور این فرقه، دشمنان اسلام از آنها به عنوان یکی از ابزارها استفاده کرده‌اند.

آیت‌الله مکار‌م‌شیرازی خاطرنشان کرد: ممکن است چنین اقداماتی با این هدف باشد که آنها به رسمیت شناخته شوند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس چهارشنبه 18 می 2016 - 1:05 ق.ظ

اونوقتی احمدی نژاد مادر چاوز رو بغل کرد و به هوگوچاوز گفت شهید اونوقت کجا بودی،
هشت سال مملکت به تاراج و یغما رفت،با همه دنیا بد شدیم و…،اونوقت کجاوبودی؟
دختر هاشمی رفسنجانی هر غلطی کرده به مسائل کلان مملکت چه ارتباطی داره،مملکت رو درست کنین،خانواده هاشمی از رو سیاست قربانی شدن تا تو مملکت ذهن مردم از چیزای اصلی دورباشه.
پسر نوح هم کفر ورزید ایا نوح باهاش برخورد بدی کرد؟
عایشه زن پیامبر بود،ایا پیامبر باهاش برخورد بدی میکرد؟
اینکه رکود داریم،فقر داریم،فحشا داریم،طلاق داریم،دزدی داریم و… اینا ارتباطش با فائزه هاشمی چیه؟

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

جشن بزرگ دختران روزه اولی در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ عصر دیروز ۱۹فروردین ماه جشن شکرانه دختران روزه اولی همراه با برنامه های شاد و متنوع در مهدیه امامزاده محمدصالح(ع) انار با حضور جمعی از مسئولین و معلمان برگزار شد. این ...

یادداشت های خصوصی