چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Wednesday 24 April 2024

به گزارش انارما ، فرمانده انتظامی شهرستان انار در جمع نماز گزاران بیان داشت : افتخار نیروی انتظامی این است که با نظارت مردم در جهت تامین امنیت مطلوب انجام وظیفه می نماید. سرهنگ جعفر غضنفری در این مراسم که در مسجد علی ابن ابیطالب (ع) برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر از مردم قدر […]

به گزارش انارما ، فرمانده انتظامی شهرستان انار در جمع نماز گزاران بیان داشت : افتخار نیروی انتظامی این است که با نظارت مردم در جهت تامین امنیت مطلوب انجام وظیفه می نماید.

سرهنگ جعفر غضنفری در این مراسم که در مسجد علی ابن ابیطالب (ع) برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر از مردم قدر شناس و همراه شهرستان در همراهی با پلیس از عموم مردم  خواست تا در افزایش امنیت و ثبات آن به توصیه های پلیس توجه ویژه داشته باشند.

وی در ادامه با ذکر وضعیت امنیتی پیرامون کشور ، شرایط موجود کشور را پس الطاف اللهی و توجهات خاص امام زمان (ع) ، وحدت و خواست عمومی مردم مومن ایران در پیروی از ولایت فقیه دانست که همیشه پشتیبان اقدامات نیروهای انتظامی و امنیتی کشور بوده است .

سرهنگ غضنفری با تاکید بر سختی کار از بعد اجتماعی اظهار داشت : این که در میان مردم و با مردم باشید و همزمان نقش ناظر و ناظم را هم به عنوان پلیس نسبت به افراد جامعه داشته باشید و به نحوی عمل کنید که هم قانون اعمال گردد وهم امنیت برقرار شود و هم مردم رضایت داشته باشند از ظرافت ها و خصوصیات بسیار پیچیده و سخت شغل رسنل ناجا می باشد و این مهم باید در سایه اقدامات اجتماعی پلیس و افزایش تعامل اجتماعی هر روز شرایط مناسسب تری پیدا نماید.

غضنفری در پایان این مراسم بیان داشت: امروز مجموعه انتظامی کشور مدلی کم نظیر از جمع آوری نظرات مردمی با سامانه ۱۹۷ می باشد که خود را شبانه روز در معرض قضاوت و بیان دیدگاه های مردمی قرار داده است  و این از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و افتخار ناجا در جلب اعتماد و مشارکت مردم می باشد.

گفتنی است در بخشی از این مراسم به سوالات و ابهامات مردم توسط فرمانده انتظامی شهرستان انار پاسخ داده شد.

DSCN2207

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

جشن بزرگ دختران روزه اولی در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ عصر دیروز ۱۹فروردین ماه جشن شکرانه دختران روزه اولی همراه با برنامه های شاد و متنوع در مهدیه امامزاده محمدصالح(ع) انار با حضور جمعی از مسئولین و معلمان برگزار شد. این ...

یادداشت های خصوصی