یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ | Sunday 14 July 2024

به گزارش انارما ، حسین آذین نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی در آخرین دیدارش به عنوان نماینده با مردم انار ظهر دیروز در نمازجمعه انار حضور یافت و بین دونماز دقایقی را پشت تریبون رفت و صحبت کرد. وی ابتدا با تقدیر از همکاری مسئولین شهرستان در این مدت ۴سال اظهار […]

به گزارش انارما ، حسین آذین نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی در آخرین دیدارش به عنوان نماینده با مردم انار ظهر دیروز در نمازجمعه انار حضور یافت و بین دونماز دقایقی را پشت تریبون رفت و صحبت کرد.

وی ابتدا با تقدیر از همکاری مسئولین شهرستان در این مدت ۴سال اظهار داشت: اقداماتی که کم و بیش در حوزه انار انجام شده با همکاری و همفکری مسئولین شهرستان انار بوده که البته با توجه به محرومیت شهرستان انار  ، همچنان انار نیازمند نگاه ویژه در جهت پیشرفت و آبادانی می باشد.

آذین ادامه داد:در زمانی بنده حضور داشتم که ابتدا بحث مشکلات اقتصادی دولت و در ادامه مباحثی نظیر برجام مطرح بود که همه این ها باعث شد که وضعیت بودجه ی کشور ،وضعیت مطلوبی نباشد و بر این اساس کل بودجه ای که در سال۹۴محقق شد ۵۳درصد بود که البته سال های قبل  هم بیشتر از این محقق نمی شد.

وی در ادامه ضمن تبریک به نماینده منتخب مردم انار ور فسنجان در مجلس دهم گفت: بنده از اواخر سال گذشته که آقای احمد انارکی محمدی بعنوان نماینده انتخاب شدند همواره با ایشان در درارتباط بودم و در جلسات متعددی به همراه یکدیگر شرکت کرده ایم تا ایشان بیشتر در جریان مشکلات شهرستان های انار و رفسنجان و راهکار های پیشرفت این دوحوزه قرار بگیرند.

آذین ضمن ابراز خرسندی از اینکه برای اولین بار نماینده ای از شهر انار راهی مجلس شده است تصریح کرد: یقینا از این پس آقای محمدی مجدانه پیگیر حل مشکلات شهرستان انار خواهند بود.

نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس در ادامه ضمن بیان دستاورد ها و اقدامات صورت گرفته در مدت نمایندگی اش در شهرستان انار گفت: پیگیری احداث مجتمع ادارات ،پیگیری اخذ مجوز ها و تامین بودجه لازم جهت ساخت بیمارستان ۳۲تختخوابی،احداث زیرگذر گلشن ،خرید ساختمان اداره بنیاد شهید و همچنین تامین و بهبود زیرساخت های شهرک صنعتی انار از جمله اقدامات صورت گرفته در این مدت۴سال است که البته جا دارد از زحمات فرماندار پرتلاش شهرستان انار و همجنین فرماندار های قبلی که زحمات فراوانی در این خصوص کشیدند تشکر کنم.

 وی در خصوص انتقال آب آشامیدنی از بهشت آباد به شهرستان های شمالی استان کرمان و همچنین انتقال آب صنعتی از خلیج فارس به انار اظهار داشت: انتقال آب آشامیدنی با پیگیری هایی که ۱۰نماینده استان کرمان در مجلس داشتند در سفر رئیس جمهور به کرمان آغاز شد که پیش بینی می شود ظرف سه سال آینده به بهره برداری برسد و همچنین پروژه انتقال آب ویژه صنعت از خلیج فارس در حال انجام می باشد.

حسین آذین در پایان خاطر نشان کرد: بنده در این مدت۴سال به عنوان سرباز کوچکی از ولایت سعی کردم در مسیر پیروی و دفاع از مواضع اصولی نظام حرکت کنم و در مواضع سیاسی نیز  سعی کردم به همین شکل عمل کنم و به جای تن دادن به دعواهای سیاسی و حزبی بیشتر برای پیشرفت و آبادانی حوزه های انتخابیه ام تلاش کنم.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران

نوقی شنبه 21 می 2016 - 12:36 ب.ظ

چه کاربه ماکردی.مانوقیهادلمون خوش بودباتوجه به سرمایه گذاری که مردمان شهرستان بافق یزد ومنطقه نوق دردومحل انجام داده بودندوجاده ای که ۱۵سال است (جاده بافق نوق)درحال انجام است وفقط۲۵کیلومترآن آسفالت می خواست وخودشمابالغ برچندبار رومان آن راچیدی وهی خبر دادی که ازفرداشروع میشه ازپس فرداشروع میشه.ولی امان ازحرفهاوقولهاتون.زهی خیال باطل.آسفالت این جاده هنوزبه قوت خودباقیست!!!!!!!!!!!!!!

دايي یکشنبه 22 می 2016 - 1:54 ق.ظ

بخدا بگو چند دفعه اومدی انار چه کار به انار کردی

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

مشارکت بالا در انتخابات دشمن را مانوس می‌کند

حجت‌الاسلام علیدادی‌سلیمانی گفت: دشمنان سعی دارند آرمان‌های انقلاب را زیر سوال ببرند و ریشه‌های انقلاب را بزنند مشارکت بالا باعث می‌شود که دشمن همچنان مثل گذشته مایوس باشند ...

یادداشت های خصوصی