شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ | Saturday 13 April 2024

محمدمیرزایی یکی از کسانی است که با استفاده از این تسهیلات توانسته با پرورش دام و طیور فعالیت اقتصادی پررونقی داشته باشد

تسهیلات اقتصاد مقاومتی از سوی واحد بسیج سازندگی شهرستان انار در راستای تحقق منویات رهبرمعظم انقلاب در بحث اقتصادمقاومتی به کارآفرینان اناری اهدا میشود.

به گزارش انارما ، توجه به ترویج و توسعه طرح های اقتصاد مقاومتی علاوه بر اینکه به تقویت رویه خودکفایی در شهر و روستاها کمک می کند از سویی حلال مشکلات اقتصادی کشور و راهکار برون رفت از رکود تورمی است.

محمدمیرزایی یکی از کسانی است که با استفاده از این تسهیلات توانسته با پرورش دام و طیور فعالیت اقتصادی پررونقی داشته باشد.

میرزایی این کارآفرین حوزه اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: پرورش دام و طیور با توجه به هزینه کم برای آغاز کار و سود زیاد برای تولید کننده می‌تواند برای بسیاری از افرادی که جویای کار بوده و دارای سرمایه اندکی هستند به عنوان شغل محسوب شود.

میرزایی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در سال ۸۹  وارد ادبیات کشور شد و رونق گرفت از همان زمان با سرمایه اولیه بالغ بر دومیلیون تومان شروع بکار کردم و تا بحال که این سرمایه نزدیک به ۵۰ میلیون رسیده است، هم اکنون در این طرح به طور مستقیم  برای ۲ نفر وغیرمستقیم ۵ الی ۶ نفر اشتغالزایی داشتم.

photo_2016-06-07_13-40-06

photo_2016-06-07_13-40-21

photo_2016-06-07_13-40-51

 

اعطاء تسهیلات بسیج سازندگی در یازده عرصه و شامل پرورش مرغ بومی (دام) ٰ پرورش ماکیان ٰپرورش ماهی گرمابی و سردابی ٰ پرورش زنبور عسل ٰکارگاه ورمی کمپوست ٰپرورش دام سبک و سنگین ٰگلخانه ٰ صنایع دستی ٰصنایع تبدیلی ٰ پرورش شتر مرغ و پرورش قارچ می باشد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه کاربران

نام و نام خانوادگی چهارشنبه 8 ژوئن 2016 - 10:34 ق.ظ

آیا این تسهیلات به کارمندان و یا بازنشستگان هم تعلق می گیرد؟

سردبیر پنج‌شنبه 9 ژوئن 2016 - 11:12 ق.ظ

با سلام و عرض ادب/
تعلق تسهیلات برای عموم آزاد خواهد بود.

اسقدوس پنج‌شنبه 9 ژوئن 2016 - 4:46 ب.ظ

این چهار تا بز هم که اقای میرزایی بیست سال پیش داشتند

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۳در شهرستان انار

برنامه تحویل سال در شهرستان انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی