شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ | Saturday 28 November 2020

چهارشنبه گذشته باردیگر چهره‌ محمد فارس بر صفحات مختلف شبکه‌های اجتماعی نقش بست اما این بار بدون لبخند و البته بدون بدن

برخی از صفحه‌های شبکه‌ اجتماعی توییتر تصاویری از یکی از فرماندهان گروه تروریستی احرار الشام را منتشر کردند که در یک بخش از آن وی سر یک شهروند سوری را در دست دارد و در بخش دیگر آن سر وی در دست تروریست سوری است.

محمد فارس مروش یکی از فرماندهان احرار الشام است که مدت‌ها در سوریه به فعالیت تروریستی، قتل بیگناهان و غارت اموال ملت سوریه پرداخته است.تسنیم: پیش از مطرح شدن مجدد در صدر اخبار رسانه های مختلف نیز تصاویر وی را درحالی که سر بریده مردم بی‌گناه را در دست و لبخند به لب داشت دیده بودیم. محمد فارس پس از مدتی غیبت از صحنه خبری مجددا بازگشت تا این بار با سر خود خبرسازی کند.چهارشنبه گذشته باردیگر چهره‌ محمد فارس بر صفحات مختلف شبکه‌های اجتماعی نقش بست اما این بار بدون لبخند و البته بدون بدن، منابع خبری محلی درسوریه گزارش دادند وی پس از آنکه در درگیری‌های منطقه نقارین در حلب به بیمارستان منتقل شده بود به صورت اشتباه توسط تروریست‌های داعش سربریده شد.
تصویر زیر حتما ما ایرانی‌ها را به درستی ضرب‌المثل  “از هر دست که بدهی از همان دست می‌گیری” می رساند.

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی