شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ | Saturday 28 November 2020

این 15 جوان ایرانی با بیان اینکه خادم امام حسین (علیه السلام) از جهنم دور است از استان تهران و همدان به استان کربلا آمده تا ضمن تشرف به زیارت مرقدین مطهر حسینی و عباسی اینگونه به زائران محترم خدمت کنند

شماری از جوانان ایرانی با واکس زدن و تمیز کردن کفش های زائران امام حسین (علیه السلام) به زائران آن امام خدمت می کنند

به گزارش انارما، یکی از این خدام که نامش امین عظیمی است با بیان اینکه امام حسین (علیه السلام)، جان و تمام هستی اش را در راه خدا فدا کرد گفت: هدف از این اقدام خدمت به سید الشهداء (علیه السلام)است، وی افزود: این چهارمین سال است که در دهه اول ماه محرم الحرام اینگونه به زائران سید الشهداء (علیه السلام) خدمت می کنیم.

آقای عظیمی در خاتمه اظهارداشت: ما افتخار می کنیم که کفش زائران امام حسین (علیه السلام) را واکس بزنیم و به آنها خدمت کنیم.

این 15 جوان ایرانی با بیان اینکه خادم امام حسین (علیه السلام) از جهنم دور است از استان تهران و همدان به استان کربلا آمده تا ضمن تشرف به زیارت مرقدین مطهر حسینی و عباسی اینگونه به زائران محترم خدمت کنند.

از خداوند منان خواستاریم این عمل را مورد قبول قرار داده و شفاعت امام حسین (علیه السلام) را نصیب آنان بگرداند.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی