پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Thursday 22 April 2021

رئیس دانشگاه آزاد انار گفت:این کارخانه ظرفیت بکارگیری مستقیم ۶۰ نفر را داراست و دانشگاه آزاد اسلامی ۳۵ درصد از سرمایه اولیه آن را فراهم خواهد کرد.

جلسه مشترک مثلث توسعه شهرستان انار و ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی در دانشگاه آزاد انار برگزار شد.

به گزارش” انارما ”  صبح روز پنجشنبه جلسه مشترک مثلث توسعه شهرستان انار و ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی باحضور امام جمعه،سرپرست فرمانداری ،نماینده مجلس وفرمانده ناحیه سپاه و اعضای این ستاد در محل دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار شد.

در این جلسه موضوع احداث کارخانه فروکروم (فرو آلیاژ) توسط دانشگاه آزاد اسلامی مطرح و مسئولین ارشد شهرستان و مسئولین ادارات مربوطه جوانب آن را بررسی نمودند.

لازم به توضیح است که که بر اساس مصوبات یازدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان که به تایید دکتر میرزاده ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی رسیده، با طرح اقتصادی و دانش‌بنیان احداث کارخانه فرو آلیاژ دانشگاه آزاد اسلامی اسلامی انار با همکاری بخش خصوصی درشهرستان انار موافقت گردیده است که در صورت احداث و به بهره برداری رسیدن آن محصول این کارخانه در صنایع فولاد کل کشور قابل استفاده خواهد بود.

بنا به توضیحات ریاست دانشگاه آزاد اسلامی این کارخانه ظرفیت بکارگیری مستقیم ۶۰ نفر را داراست و دانشگاه آزاد اسلامی ۳۵ درصد از سرمایه اولیه آن را فراهم خواهد کرد.

در این جلسه سرپرست فرمانداری انار ضمن استقبال از این طرح گفت لازم است کارشناسیهای لازم و کامل در خصوص کلیه مراحل طرح از جمله مواد اولیه، بازار فروش و کلیه مراحل تولید بدقت بررسی و در نهایت فرمانداری و سایر دستگاه ها نهایت همکاری را جهت توسعه صنعتی شهرستان و احداث این کارخانه و دیگر سرمایه گذاران علاقمند به توسعه بخش صنعت را خواهند داشت.

انتهای پیام/

۱۱۱۱ContentImages_24018

۱۱۱۱۱ContentImages_24020

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری از “سیزده بدر” ۱۴۰۰ در ارتفاعات اطراف انار

هر ساله ۱۳ فروردین خانواده‌ها به دل طبیعت پناه می‌بردند تا در کنار یکدیگر و در جمع‌های خانوادگی روز مفرح  و به یادگار برای نوروز خود رقم بزنند ...

یادداشت های خصوصی