جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ | Friday 4 December 2020

وزیر ورزش گفت: بسیج با پستوانه ی مردمی که دارد می تواند برنامه های مختلفی که در حوزه ی ورزش دارد اجرایی کند

وزیر ورزش گفت: نیرویی که در اداره ی جنگ سرافراز باشد قطعا در بحث ساخت و ساز و توسعه زیر ساختهای ورزشی هم می تواند موفق باشد.

به گزارش  انارما،  وزیر ورزش در مراسم افتتاح هزار سالن ورزشی بسیج گفت: بسیار خرسندم که در چنین جمعی حضور پیدا کردم  و این نهضت بزرگ را به دست اندرکاران آن تبریک می گویم،  این کارهای شگرف و سترگ مانند افتتاح هزار سالن ورزشی در حوزه های دیگر اجرایی سخت محقق می شود اما در بسیج این اتفاق افتاد و قرار است تداوم پیدا کند.

image24432

محمود گودرزی اظهار کرد: افتتاح یک هزار و 300 سالن ورزشی در ظرف مدت کوتاه 2 سال پدیده  خارق العاده ای است که البته از بسیج جز این انتظار نمی رفت.

وی با اشاره به جانفشانی های بسیجیان در طول 8 سال دفاع مقدس تاکید کرد: نیرویی که در اداره ی جنگ سرافراز باشد قطعا در بحث ساخت و ساز و توسعه زیر ساختهای ورزشی هم می تواند موفق باشد.

وزیر ورزش گفت: بسیج با پستوانه ی مردمی که دارد می تواند برنامه های مختلفی که در حوزه ی ورزش دارد اجرایی کند.

وی در ادامه اظهار کرد: ساخت این سالن های ورزشی در جهت تحقق منویات رهبری در عمومی کردن ورزش است و بسیج توانسته این راهبرد  را عملی کند.

گودرزی بیان کرد: این حرکت بسیج می تواند سرمشقی برای بقیه نهادها باشد تا مردم با استفاده مطلوب از سالن های ورزشی به سمت سلامت جسم و روح حرکت  کنند و مشکلات اجتماعی به مرور  کاهش پیدا کند.

منبع: بسیج نیوز

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی