شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ | Saturday 25 May 2024

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی توافق ژنو را “توافق بد” توصیف و آن را محکوم کرد. به گزارش انارما؛ دفتر بنيامين نتانياهو نخست وزير اسرائيل اعلام کرد اسرائيل “‌توافق بد‌” ژنو را محکوم مي‌کند. دفتر بنيامين نتانياهو نخست وزير اسرائيل امروز يکشنبه اعلام کرد اسرائيل ” توافق بد” منعقد شده در ژنو درباره برنامه هسته […]

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی توافق ژنو را “توافق بد” توصیف و آن را محکوم کرد.

به گزارش انارما؛ دفتر بنيامين نتانياهو نخست وزير اسرائيل اعلام کرد اسرائيل “‌توافق بد‌” ژنو را محکوم مي‌کند.
دفتر بنيامين نتانياهو نخست وزير اسرائيل امروز يکشنبه اعلام کرد اسرائيل ” توافق بد” منعقد شده در ژنو درباره برنامه هسته اي ايران را محکوم و تاکيد مي کند که ايران به آن چه مي خواست رسيده است.”
دفتر نخست وزيري اسرائيل ساعاتي بعد از انعقاد توافقنامه تاريخي ميان ايران و قدرت هاي بزرگ طي بيانيه‌اي اعلام کرد: ” اين توافقي بد است که به ايران آن چه را که مي خواست داد: برداشته شدن بخشي از مجازات‌ها و حفظ بخش اصلي برنامه هسته اي اين کشور.”

پیش از این نیز شبکه تلويزيوني الميادين گزارش داد: يووال اشتاينتس، وزير اسرائيلي تاکيد کرد اين رژيم از آخرين تغييرات در متن توافقنامه بين ايران و گروه پنج بعلاوه يک در ژنو راضي نيست.

لازم به یادآوریست محمدجواد ظریف صبح امروز در جمع خبرنگاران ايراني با بيان اينکه امضای توافق‌نامه هسته‌ای با 1+5 انجام شد، گفت: تمام نقشه‌های سردمداران رژیم صهیونیستی از وارونه نشان دادن برنامه‌های صلح‌آمیز ایران و تغییر چهره مردم ایران به تدریج در حال خنثی شدن است.

وی افزود: رژيم صهيونيستي قبلا ادعا می‌کرد که توافق هسته‌ای ایران و 1+5 بدترین نوع توافق خواهد بود، اما ما نیز توانستیم به سمت اهدافی که کاملا مغایر با اهداف در نظر گرفته شده آن‌ها باشد حرکت کنیم.

وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: همبستگی و همیاری و اجماع کنونی مهمترین ضرورت ما برای رسیدن به اهدافی است که مقام معظم رهبری آن را ترسیم کردند و مردم از آن دفاع کردند.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی