رفتن به بالا

سایت فرهنگی،ورزشی،اجتماعی و سیاسی شهرستان انار

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
  • الخميس ۲۵ شوال ۱۴۳۸
  • 2017 Thursday 20 July

سرهنگ غضنفری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انار صبح روز یکشنبه در جمع کارکنان نیروی انتظامی افزود: ورزش درنیروی انتظامی عامل حفظ آمادگی و تقویت و نشاط در ماموریتها می باشد

سرهنگ غضنفری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انار صبح روز یکشنبه ۱۱مهرماه در جمع کارکنان نیروی انتظامی افزود: ورزش درنیروی انتظامی عامل حفظ آمادگی و تقویت  و نشاط در ماموریتها می باشد.

به گزارش “انارما” سرهنگ غضنفری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انار در دومین روز از هفته ناجا که با انجام ورزش همگانی در پارک کودک آغاز گردید اظهار داشت: حفظ آمادگی جسمانی و توانمندی عضلات و هماهنگی اعصاب و اندامها با انجام حرکات ورزشی و نرمشهای مناسب پلیس بدست می آید.

غضنفری افزود:پلیس در ماموریت های روزانه خود بواسطه تنوع و تعدد آنها از یک سو و اثرات خاص روحی و روانی آن نیاز به نوعی غلبه بر احساسات منفی و دریافت انرژی جدید دارد که با انجام ورزش و فعالیتهای مناسب میسر می گردد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مردم،پلیس چابک، خوش اندام و توانمند را درکنار روحیه و خلق خوی مناسب را دوست دارند و این مهم می تواند در افزایش اقتدار پلیس و مشارکت عمومی و نهایتا تامین امنیت سهم بسزایی داشته باشد.

picture-002

picture-003

انتهای پیام/

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه