سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ | Tuesday 19 September 2017

سرهنگ غضنفری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انار صبح روز یکشنبه در جمع کارکنان نیروی انتظامی افزود: ورزش درنیروی انتظامی عامل حفظ آمادگی و تقویت و نشاط در ماموریتها می باشد

سرهنگ غضنفری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انار صبح روز یکشنبه ۱۱مهرماه در جمع کارکنان نیروی انتظامی افزود: ورزش درنیروی انتظامی عامل حفظ آمادگی و تقویت  و نشاط در ماموریتها می باشد.

به گزارش “انارما” سرهنگ غضنفری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انار در دومین روز از هفته ناجا که با انجام ورزش همگانی در پارک کودک آغاز گردید اظهار داشت: حفظ آمادگی جسمانی و توانمندی عضلات و هماهنگی اعصاب و اندامها با انجام حرکات ورزشی و نرمشهای مناسب پلیس بدست می آید.

غضنفری افزود:پلیس در ماموریت های روزانه خود بواسطه تنوع و تعدد آنها از یک سو و اثرات خاص روحی و روانی آن نیاز به نوعی غلبه بر احساسات منفی و دریافت انرژی جدید دارد که با انجام ورزش و فعالیتهای مناسب میسر می گردد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مردم،پلیس چابک، خوش اندام و توانمند را درکنار روحیه و خلق خوی مناسب را دوست دارند و این مهم می تواند در افزایش اقتدار پلیس و مشارکت عمومی و نهایتا تامین امنیت سهم بسزایی داشته باشد.

picture-002

picture-003

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

آینده نگر یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴ ب.ظ

عبدالرضایی میخوامت خوب با همه میجوشی

علی دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۱۷ ق.ظ

خداییش خیلی زور است که صبح زود آدم مجبور باشه بیایه

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارتصویر برگزیده

مراسم افتتاحیه سالن سینما شهر و گالری هنر در انار برگزار شد

مراسم افتتاحیه گالری هنر و سالن سینما شهر انار با حضور با حضور معاون سازمان سینمایی کشور و مدیر امور استانهای وزارت ارشاد ، مدیرکل ارشاد استان کرمان و همچنین نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس برگزار ...

یادداشت های خصوصی