دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ | Monday 26 February 2018

سرهنگ غضنفری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انار صبح روز یکشنبه در جمع کارکنان نیروی انتظامی افزود: ورزش درنیروی انتظامی عامل حفظ آمادگی و تقویت و نشاط در ماموریتها می باشد

سرهنگ غضنفری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انار صبح روز یکشنبه ۱۱مهرماه در جمع کارکنان نیروی انتظامی افزود: ورزش درنیروی انتظامی عامل حفظ آمادگی و تقویت  و نشاط در ماموریتها می باشد.

به گزارش “انارما” سرهنگ غضنفری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انار در دومین روز از هفته ناجا که با انجام ورزش همگانی در پارک کودک آغاز گردید اظهار داشت: حفظ آمادگی جسمانی و توانمندی عضلات و هماهنگی اعصاب و اندامها با انجام حرکات ورزشی و نرمشهای مناسب پلیس بدست می آید.

غضنفری افزود:پلیس در ماموریت های روزانه خود بواسطه تنوع و تعدد آنها از یک سو و اثرات خاص روحی و روانی آن نیاز به نوعی غلبه بر احساسات منفی و دریافت انرژی جدید دارد که با انجام ورزش و فعالیتهای مناسب میسر می گردد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مردم،پلیس چابک، خوش اندام و توانمند را درکنار روحیه و خلق خوی مناسب را دوست دارند و این مهم می تواند در افزایش اقتدار پلیس و مشارکت عمومی و نهایتا تامین امنیت سهم بسزایی داشته باشد.

picture-002

picture-003

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران

آینده نگر یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴ ب.ظ

عبدالرضایی میخوامت خوب با همه میجوشی

علی دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۱۷ ق.ظ

خداییش خیلی زور است که صبح زود آدم مجبور باشه بیایه

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارآرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

واژگونی اتوبوس در محور انار به مهریز، یک کشته و ده مصدوم بر جا گذاشت + اسامی مصدومان

بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافری در محور اصلی شهرستان انار به مهریز یزد یک نفر کشته و ده نفر مصدوم شدند. ...

یادداشت های خصوصی