رفتن به بالا

سایت فرهنگی،ورزشی،اجتماعی و سیاسی شهرستان انار

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
  • الخميس ۲۸ شعبان ۱۴۳۸
  • 2017 Thursday 25 May

سرهنگ غضنفری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انار صبح روز یکشنبه در جمع کارکنان نیروی انتظامی افزود: ورزش درنیروی انتظامی عامل حفظ آمادگی و تقویت و نشاط در ماموریتها می باشد

سرهنگ غضنفری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انار صبح روز یکشنبه ۱۱مهرماه در جمع کارکنان نیروی انتظامی افزود: ورزش درنیروی انتظامی عامل حفظ آمادگی و تقویت  و نشاط در ماموریتها می باشد.

به گزارش “انارما” سرهنگ غضنفری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انار در دومین روز از هفته ناجا که با انجام ورزش همگانی در پارک کودک آغاز گردید اظهار داشت: حفظ آمادگی جسمانی و توانمندی عضلات و هماهنگی اعصاب و اندامها با انجام حرکات ورزشی و نرمشهای مناسب پلیس بدست می آید.

غضنفری افزود:پلیس در ماموریت های روزانه خود بواسطه تنوع و تعدد آنها از یک سو و اثرات خاص روحی و روانی آن نیاز به نوعی غلبه بر احساسات منفی و دریافت انرژی جدید دارد که با انجام ورزش و فعالیتهای مناسب میسر می گردد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مردم،پلیس چابک، خوش اندام و توانمند را درکنار روحیه و خلق خوی مناسب را دوست دارند و این مهم می تواند در افزایش اقتدار پلیس و مشارکت عمومی و نهایتا تامین امنیت سهم بسزایی داشته باشد.

picture-002

picture-003

انتهای پیام/

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
1+

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

قیام قائم، میعاد و وعده الهی است

آیا امکان دارد در نشانه های حتمی ظهور، تغییر، بداء و عدم وقوع نشانه وجود داشته باشد؟ تغییر یا عدم وقوع پنج نشانه حتمی در نشانه های آخرالزمان پنج نشانه معرفی شده اند که حتمی هستند و امکان تغییر یا عدم وقوع در آن ها وجود ندارد این پنج نشانه را امام صادق (علیه السلام) معرفی کرده اند: پیش از قیام قائم پنج نشانه حتمی است: یمانی، سفیانی، صحیه آسمانی، شهادت نفس زکیه و خسف بیداء. نکته: اما تنها اشکال به حتمی بودن و تحقق بداء در نشانه های حتمی ظهور، مستند به روایتی از امام جواد (علیه السلام) در کتاب الغیبۀ نعمانی می‌باشد که متن روایت چنین است: نزد امام جواد علیه‌ السلام بودیم. از سفیانی و روایاتی که بر آن اساس قیام او حتمی خواهد بود، سخن به میان آمد. به حضرت عرض کردم: آیا خداوند در حتمی ­ها هم بدا روا می­دارد؟ فرمود: آری. عرض کردیم: می­ترسیم در ظهور قائم نیز بدا روا دارد! فرمود: قیام قائم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) از میعاد و وعده­ های الهی است و خداوند خلف وعده نمی­ کند. در آخر ممکن است در نشانه هایی که حتمی نیستند تغییر و یا عدم وقوع وجود داشته باشد و یا حتی در نشانه های حتمی... اما اصل ظهور و در نتیجه فرج مردم امری حتمی است که خداوند متعال در آن جواب فطرت و خواسته درونی بشر را داده و وعده به تحقق آن داده است و خداوند هرگز خلف وعده نمی‌کند. نوشته شده توسط ۳۷۹____ادامه دارد