سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ | Tuesday 24 November 2020

وی با بیان اینکه مردم استان کرمان لیاقت بیش از این را دارند، خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانم در عرصه خدمت‌رسانی به مردم شریف کرمان موفق عمل کنم

به گزارش انارما،علیرضارزم حسینی اظهار کرد: به‌لحاظ اینکه استان کرمان یک استان اقتصادی و دارای توانمندی‌های بسیار است، کارآفرینی را در همه زمینه‌ها در دستور کار دارم.

وی با بیان “رئیس جمهور در جلسه امشب هیئت دولت از بنده به‌عنوان یک مدیر با گرایش اقتصادی نام برد”، افزود: از همه گروه‌ها و جناح‌های سیاسی برای رسیدن به اهداف توسعه‌ای استان استفاده می‌کنم.

استاندار جدید کرمان با تأکید بر “مشی سیاسی من بر مبنای اعتدال است”، تصریح کرد: ازآن‌جا که همه نیروها و گروه‌های سیاسی زیر چتر انقلاب و نظام قرار دارند، باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.

رزم‌حسینی با تقدیر از حمایت‌ها و رهنمودهای ائمه جمعه و جماعات و به‌ویژه نمایندگان استان کرمان گفت: در مدت کوتاهی که بنده به‌عنوان گزینه استانداری کرمان مطرح شدم، همه گروه‌ها و جناح‌های سیاسی از برنامه‌ها و اهداف کاری بنده اعلام پشتیبانی کردند.

وی با بیان اینکه مردم استان کرمان لیاقت بیش از این را دارند، خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانم در عرصه خدمت‌رسانی به مردم شریف کرمان موفق عمل کنم.

رزم‌حسینی اولویت برنامه‌های خود را در حوزه اقتصاد عنوان و تصریح کرد: در سایر بخش‌های فرهنگی و اجتماعی کارهای اساسی و کلیدی باید آغاز شود که انجام این امور نیازمند همکاری و همیاری همه گروه‌هاست.

استاندار جدید کرمان با بیان اینکه شعار دولت یازدهم، تدبیر و امید است، خاطرنشان کرد: رئیس جمهور همواره بر اعتدال در همه زمینه‌ها تأکید دارد.

منبع:تسنیم

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی