پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ | Thursday 3 December 2020

در لحظه ارائه گزارش نیز تمام تلاش خود را به کار گرفت تا تمام دستاوردهای دولت نهم و دهم را نه تنها به حساب نیاورد بلکه حتي

به گزارش انارما، بعد از بی‌جواب ماندن دعوت به مناظره وزیر اقتصاد دولت محمود احمدی‌نژاد، رسانه‌های دولتی و متعلق به اردوگاه کارگزاران و دوم خرداد که از همراهی‌گاه و بی‌گاه اصولگرایان و صدا وسیما نیز بهره می‌برند، نه تنها دست از تخریب عملکرد هشت ساله و سیاه نمایی شرایط کشور برنداشتند بلکه موج جدیدی از تخریب و سیاه نمایی را به بهانه ارائه گزارش ۱۰۰ روزه آغاز کردند.

حسن روحانی در روز ارائه گزارش ۱۰۰ روزه که تا پیش از انتخابات وعده حل تمام مشکلات در این مدت را داده بود و بعد از پیروزی شکننده در انتخابات وعده خود را به ارائه گزارش تغییر داد، در لحظه ارائه گزارش نیز تمام تلاش خود را به کار گرفت تا تمام دستاوردهای دولت نهم و دهم را نه تنها به حساب نیاورد بلکه حتي نقاط مثبت کارنامه دولت نهم و دهم را که بار‌ها از سوی مردم و مقام معظم رهبری مورد تقدیر قرار گرفته است را نیز به عنوان موارد منفی یاد کند!

ساه نمايي آقا ي رئيس جمهور

البته در کنار رئیس جمهور سایر دولت مردان نیز تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا با فضا سازی رسانه‌ای و تخریب احمدی‌نژاد و دولت وی ذهن مردم را با فضا سازی رسانه‌ای خود مخدوش کنند.

البته احمدی‌نژاد در این بین تنها سکوت پیشه کرد تا اینکه در ۱۲ آذر ۹۲ احمدی‌نژاد در نامه‌ای به حسن روحانی نوشت:

جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حسن روحانی

رئیس‌محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

با آرزوی موفقیت برای جنابعالی و خدمتگزاران دلسوز در سراسر کشور، با آنکه اینجانب – حتی پس از شنیدن گزارش چند روز گذشته شما که بر «پایه» «انتساب عناوین غیرمنصفانه و بی‌پایه» به دولت‌های نهم و دهم شکل گرفته بود- به اقتضای مصالح کشور، بنا بر سکوت داشته و دارم، لکن به احترام تقاضاهای بی‌شمار گروه‌های مختلف مردم و از جمله صاحب‌نظران سیاسی و اقتصادی‌، لازم دیدم که از جنابعالی دعوت نمایم تا در فضایی کاملاً دوستانه و صمیمی، در مناظره‌ای صریح، اصولی و روشنگر در منظر افکار عمومی، ابهامات و حقایق ناب را آنطور که هست، مورد تصدیق و تاکید قرار دهیم تا از فرصت برداشتن گام‌های بلند و استوار در مسیر روبه جلوی کشور دریغ نشود.

اینجانب با تاکید مجدد بر لزوم تحکیم‌ دوستی‌ها و حفظ وحدت و همدلی به ویژه در شرایط کنونی، این روشنگری را از جهت پاسداشت تلاش‌های گسترده، صادقانه و کم‌نظیر همکاران و کارکنان دولت در سراسر کشور و نیز قشر وسیعی از فعالان عرصه خدمت در بخش خصوصی، وظیفه خود می‌دانم، چرا که بار مسئولیت پیشرفت آتی ایران عزیز عمدتا و همچنان بر دوش این عزیزان خواهد بود. بدیهی است که جفا بر این خیل عظیم می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری را متوجه کشور نماید.

خدا را شاهد می‌گیرم که این دعوت نه بر اساس یک حس شخصی، بلکه بر مبنای احساس تکلیف دینی و ملی صورت می‌گیرد. وگرنه اینجانب و همکارانم در طول ۸ سال مسئولیت خود، زمانی که در عین تحمل بار سنگین خدمات کم‌سابقه در جای‌جای میهن اسلامی به موازات دشمنی‌های بیگانگان، حجم کم‌نظیر ناملایمات و بی‌مهری‌های برخی در داخل را به عشق ملت بزرگ ایران به جان پذیرفتیم، امتحان خود را به نیکی پس داده‌ایم..

همچنین در انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری در شرایطی که دولت دهم در فقدان نماینده‌ای از خود در رقابت‌ انتخاباتی و ما لا پاسخگویی- آماج حجم سنگین و گسترده‌ای از اتهامات و انتقادات ناروا بود- به خوبی و شایستگی به وظیفه شرعی و قانونی خود در صاینت از آرا مردم عمل کرد و با برگزاری انتخاباتی قانونی و سالم، ظرفیت بالای خود را به ظهور رساند. علاوه بر ضرورت حمایت و دفاع از تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای مخلص و سخت‌کوش کشور در همه حوزه‌ها و قوه‌ها، چیزی که موجب مزید نگرانی شده این است که نادیده انگاشتن ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و داشتن برآوردهای ناصحیح و آمارهای نادرست از وضعیت کشور چه بسا به تصمیم‌سازی‌های ناصواب در عرصه سیاسی و اقتصادی داخلی و بین‌المللی و تضعیف امید و نشاط ملی بینجامد.

از این رو با تاکید مجدد بر این دعوت به عنوان قطره‌ای از اقیانوس ملت ایران، آمادگی دارم که همه توان و تجربه خود را برای تسهیل و پیشبرد امور در خدمت دولت قرار دهم..

خادم ملت ایران

محمود احمدی‌نژاد

حال گویا توپ در زمین حسن روحانی و یارانش است، محمود احمدی‌نژاد در عین ادب و احترام رئیس جمهور را به مناظره فراخوانده تا ادعای خود را اثبات کند، این در حالی است که مردان روحانی که گویا از این دعوت به منظره دستپاچه شدند در رویکردی جدید به جای رد یا قبول این دعوت شروع به توهین و هتاکی علیه رئیس جمهور سابق کشور کردند.

مناظره احمدي نژاد و روحاني

ترکان، احمدی‌نژاد را به دروغ گویی متهم کرد و گفت: شرط مناظره آن است که رئیس دولت دهم راستگویی را رعایت کند!

صادق نیز مدعی شد: در هشت ساله گذشته فرصتی به کسی داده نمی‌شد…

حالا باید منتظر بود و دید آیا روحانی و دولتمردانش توان اثبات ادعای خود را دارند يا اينكه آنان حاضر به پذیرفتن رسیک به محک خوردن ادعا‌هایشان نيستند.

منبع:نکات

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی