یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ | Sunday 29 November 2020

وی با بیان اینکه سال ها تلاش نیاز است تا محصول پسته بدست آید، تصریح کرد: افرادی که دست و پا نشسته وارد عرصه پسته می شوند و ظالمانه عمل می کنند، اینان با خون و عرق مردم بازی می کنند

به گزارش انارما، حجت الاسلام والمسلمین رمضانی پور خطیب جمعه شهرستان رفسنجان در خطبه نمازجمعه این هفته، با ابراز گلایه از دلالان عرصه خرید و فروش پسته، اظهار داشت: من به کسانی که قصد سوء در زمینه پسته دارند و با قیمت پسته بازی می کنند ، تذکر می دهم که این محصول همانند پنبه نیست که در مدت چند ماه بدست اید.

index29

وی با بیان اینکه سال ها تلاش نیاز است تا محصول پسته بدست آید، تصریح کرد: افرادی که دست و پا نشسته وارد عرصه پسته می شوند و ظالمانه عمل می کنند، اینان با خون و عرق مردم بازی می کنند.

رمضانی پور با اشاره به توطئه ی دلالان پسته، بیان داشت: خداوند کسانی را که پسته رفسنجان را به قیمت دو برابر در کشور می فروشند و مردم را بدبین می کنند، لعنت کند.

امام جمعه رفسنجان ضمن اشاره به زحمات و مشکلات باغداران پسته خاطر نشان کرد: امید داریم افرادی که در این عرصه ظلم می کنند سر عقل بیایند و به مردم رفسنجان خیانت نکنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به روز دانشجو گفت: تبلور عظمت جوان دانشجو را سال ها شاهد بودیم و در آبادانی این نظام نقش آنها بر هیچ کس پوشیده نیست.

رمضانی پور با بیان حدیثی از امام باقر(ع) بیان داشت: حیا و ایمان در یک ریسمان پیوسته و به هم تنیده شده اند ، اگر یکی برود دیگری هم خواهد رفت.

وی افزود: نیروی انتظامی در راه برقراری حیا در جامعه بیشتر تلاش نماید و انجام وظیفه نماید.

وی با اشاره به سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطر نشان کرد: عدم انجام کار فرهنگی در جامعه، امروز موجب انجام کار غیر فرهنگی شده است وعدم انجام امر به معروف و نهی از منکر سبب فراموشی ان شده است.

منبع: خانه خشتی

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی