رفتن به بالا

سایت فرهنگی،ورزشی،اجتماعی و سیاسی شهرستان انار

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
  • الخميس ۲۸ شعبان ۱۴۳۸
  • 2017 Thursday 25 May

مراسم تقدیر از برترین های فوتبال انار در سال ۹۵ عصر امروز یکشنبه ۲۸آذر در سالن تالار شهر انار برگزار شد. به  گزارش انارما در این مراسم که با حضور احمد میرزایی عضو شورای شهرستان و بهنویی معاون سیاسی فرماندار برگزار شد ، سیدمحمود موسوی رئیس هیئت فوتبال انار گفت: لیگ فوتبال انار بر خلاف […]

مراسم تقدیر از برترین های فوتبال انار در سال ۹۵ عصر امروز یکشنبه ۲۸آذر در سالن تالار شهر انار برگزار شد.

به  گزارش انارما در این مراسم که با حضور احمد میرزایی عضو شورای شهرستان و بهنویی معاون سیاسی فرماندار برگزار شد ، سیدمحمود موسوی رئیس هیئت فوتبال انار گفت: لیگ فوتبال انار بر خلاف سال های گذشته که بصورت لیگ دسته یک و لیگ  دسته دوم برگزار میشد امسال در قالب یک جام با شرکت ۱۲تیم  بود که در کل ۶۶مسابقه برگزار شد.

وی ساماندهی لیگ و برگزاری مرتب آن را یکی از سختی های هیئت فوتبال انار در لیگ سال جاری عنوان کرد و گفت: از همه عزیزانی که در برگزاری مطلوب لیگ امسال همیار هیئت فوتبال بودند تشکر و قدردانی میکنم .

در ادامه این مراسم خواجه پور رئیس اداره ورزش و جوانان انار پشت تریبون رفت و با تقدیر از تلاش های موسوی رئیس هیئت فوتبال انار در یکسال گذشته گفت: خوشبختانه با حضور ایشان فوتبال انارحرکت  رو به رشدی را آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه اداره ورزش و جوانان انار همچون سایر ادارات انار با مشکل بودجه ای روبه رو است گفت: اکنون از لحاظ بودجه ورزشی  دست ما در ایجاد تغییرات بسته است.

این مراسم با اهدای لوح یادبود به پیشکسوتان داوری و داوران کنونی  انار، تیم سپند آسا راه یافته به مسابقات کشوری ، تیم های اول تا سوم لیگ(آزادگان احمدآباد ، پیشرو و شهرداری امینشهر)، برترین بازیکن ،آقای گل ،تیم اخلاق و بازیکن اخلاق ادامه یافت.

رضا محمدینا، سرمربی پیشرو به عنوان مربی نمونه، حسین گلزاری کاپیتان تیم آزادگان و حسن روینی بازیکن تیم شاهین نیز به عنوان بازیکنان اخلاق، علی بلوچی از تیم شهرداری امین‌شهر به عنوان بازی جوانمردانه و حسن عبدالله‌زاده و حمید کریمی به عنوان تماشاگران نمونه تقدیر شد.

در این مراسم از مهدی پورصالحی، بازیکن سابق تیم یادبود و همچنین یاد مرحوم سیدعلی موسوی و مرحوم محمدعلی اعمی‌زاده پیشکسوتان فوتبال و مرحوم اصغر غلامرضایی، پیشکسوت داوری گرامی داشته شد.

درپایان این مراسم سرپرست تیم پیشرو انار کاپ نایب قهرمانی لیگ انار را به فرزند مرحوم وحید اسماعیلی تقدیم کرد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

قیام قائم، میعاد و وعده الهی است

آیا امکان دارد در نشانه های حتمی ظهور، تغییر، بداء و عدم وقوع نشانه وجود داشته باشد؟ تغییر یا عدم وقوع پنج نشانه حتمی در نشانه های آخرالزمان پنج نشانه معرفی شده اند که حتمی هستند و امکان تغییر یا عدم وقوع در آن ها وجود ندارد این پنج نشانه را امام صادق (علیه السلام) معرفی کرده اند: پیش از قیام قائم پنج نشانه حتمی است: یمانی، سفیانی، صحیه آسمانی، شهادت نفس زکیه و خسف بیداء. نکته: اما تنها اشکال به حتمی بودن و تحقق بداء در نشانه های حتمی ظهور، مستند به روایتی از امام جواد (علیه السلام) در کتاب الغیبۀ نعمانی می‌باشد که متن روایت چنین است: نزد امام جواد علیه‌ السلام بودیم. از سفیانی و روایاتی که بر آن اساس قیام او حتمی خواهد بود، سخن به میان آمد. به حضرت عرض کردم: آیا خداوند در حتمی ­ها هم بدا روا می­دارد؟ فرمود: آری. عرض کردیم: می­ترسیم در ظهور قائم نیز بدا روا دارد! فرمود: قیام قائم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) از میعاد و وعده­ های الهی است و خداوند خلف وعده نمی­ کند. در آخر ممکن است در نشانه هایی که حتمی نیستند تغییر و یا عدم وقوع وجود داشته باشد و یا حتی در نشانه های حتمی... اما اصل ظهور و در نتیجه فرج مردم امری حتمی است که خداوند متعال در آن جواب فطرت و خواسته درونی بشر را داده و وعده به تحقق آن داده است و خداوند هرگز خلف وعده نمی‌کند. نوشته شده توسط ۳۷۹____ادامه دارد