شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Saturday 18 May 2024

ما مدیون بچه‌ حزب‌اللهی‌ها هستیم، آنهایی که در روز حادثه کف خیابان‌ها بودند در حالی که شما به دنبال قهوه و شیرکاکائوی خود بودید، قدر ولی نعمتان خود را بدانید

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: جناب آقای روحانی به آزادی موسوی و کروبی راضی نیست چرا که نمی‌خواهد دولتش تحت فشار همراهی با اسرائیل قرار بگیرد و باید از آقای روحانی تشکر کرد.

به گزارش  انارما،حسین شریعتمداری در مراسم بزرگداشت روز دانشجو که در سالن جابر حیان دانشگاه صنعتی شریف و با حضور دانشجویان برگزار شد در پاسخ به شعارهایی که از ابتدا از سوی برخی از عناصر در این سالن علیه وی سر داده می‌شد، گفت: با نام و یاد خدا صحبت خود را آغاز می‌کنم و اگر خدا خواست آن را به اتمام می‌رسانم.

وی در پاسخ به بالا گرفتن برخی شعارهای ناشایست گفت: ما بیدی نیستیم که با این بادها بلرزیم.

مدیر مسئول روزنامه کیهان در پاسخ به اهانت برخی که علیه وی شعار می‌دادند و خواستار خروج او بودند، گفت: من بچه تهرانم، شما فکر خودتان باشید که گم نشوید اما اگر شما اسرائیل و کیهان را با هم محکوم می‌کنید همگی با هم شعار «مرگ بر اسرائیل» را سر دهید.

شریعتمداری در ادامه و در میان شعارهای موافق و مخالف که علیه وی سر داده می‌شد، گفت: در قرآن کریم خطاب به پیامبر گرام اسلام آمده است که: « مشرکان با سوت و کف زدن به دنبال جلوگیری از رسیدن صدای تو هستند شما هم با سوت و کف زدن نمی‌خواهید تا دیگران صدای کسی را بشنوند. خداوند بر درجات امام راحل بیفزاید، ایشان در پاسخ به سر و صداهای آمریکا می‌گفتند اگر چیزی نیست پس چرا سر و صدا می‌کنید. اگر واقعا کیهان پاشنه آشیل آمریکا و اسرائیل را هدف قرار نداده است چرا داد و فریاد می‌کنید؟

وی در ادامه با ذکر خاطره‌ای از سالهای دانشجویی خود گفت: در سالهای آخر 40 من که دانشجوی دانشگاه تهران بودم به همراه آقای مرتضی الویری که آن موقع دانشجوی دانشگاه علم و صنعت بود قرار شد تا به اتفاق آیت‌الله طالقانی به خدمت آیت‌الله سعیدی برسیم، ایشان گفتند که این حرکتهایی که در دانشگاه صورت می‌گیرد، حرکات بسیار خوبی است، اینکه « من اگر بنشینم، تو اگر بنشیند، چه کسی برخیزد» و« من اگر برخیزم ، تو اگر برخیزی، همه برمی‌خیزند» خیلی خوب است اما باید مقصد و هدف شعارهای دانشجویی روشن شود، قرار شد تا به خدمت حضرت آیت‌الله طالقانی برسیم البته چندی بعد شعارهایی در حمایت از حضرت امام سر داده شد.

مدیر مسئول روزنامه کیهان در پاسخ به دست زدن‌های ممتد، گفت: شما از آنکه اندیشه واقعی آیت‌الله طالقانی مشخص شود، اینگونه هراسان هستید؟

شریعتمداری در ادامه خاطره خود با اشاره به اینکه قرار شد تا خدمت آیت‌الله طالقانی بار دیگر برسیم، گفت: من در آن موقع تازه گواهینامه گرفته بودم و در آن زمان اتوبان شهید محلاتی خیابانی به نام خیابان آهنگ بود. در آنجا ماشین ما خراب شد و جوش آورد. در نهایت بعد از دو ساعت و نیم معطلی ماشین به راه افتاد اما آیت‌الله طالقانی با توجه به نزدیک شدن اذان مغرب حرکت خود را به سمت مسجد هدایت آغاز کرده بود.

در ادامه این سخنرانی و وی در واکنش به شعار «کیهان-اسرائیل پیوندتان مبارک» گفت: آمریکا هیچ موقع حریف انقلاب نشده است. ما مدیون بچه‌ حزب‌اللهی‌ها هستیم، آنهایی که در روز حادثه کف خیابان‌ها بودند در حالی که شما به دنبال قهوه و شیرکاکائوی خود بودید، قدر ولی نعمتان خود را بدانید.

در ادامه مدیر مسئول کیهان در پاسخ به شعار «بسیجی واقعی، همت بود و باکری» که از طرف برخی‌ها با صدای بلند در سالن سر داده می‌شد، گفت: برخی‌ها از دو کلمه حرف حساب وحشت دارند فردا که اتفاقی روی داد، چه می‌کنند؟ من زمانی در کیهان خطاب به برخی از اعضای خانواده شهید باکری و کیهان نوشتم که من با آنها بیشتر از شما محشور بودم. شهید همت و شهید باکری جانشان را در مقابله با استکبار گذاشتند.

شریعتمداری گفت: کسانی که آن موقع از رفتن به جبهه خودداری می‌کردند و می‌گفتند ای کاش جنگ تمام می‌شد، هم اکنون به دنبال خونبها هستند. شما وصیت‌نامه شهید باکری و خرازی را ببینید.

وی در ادامه و در پاسخ به شعار «اصلاحات زنده باد، خاتمی پاینده باد» گفت: نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل اعلام کرد که اصلاح‌طلبان اصلی‌ترین و بزرگترین سرمایه اسرائیل هستند. همه اسناد آن موجود است و شما از ترس منفجر شدن این اسناد سر و صدا می‌کنید.

وی خطاب به برخی از این عناصر گفت: شما برای جرج سوروس یهودی شعار می‌دهید. شما برای مایک لدین شعار می‌دهید. شما برای تیمرین که هدایت اصلاحات و فتنه را در دست داشت شعار می‌دهید.

مدیر مسئول روزنامه کیهان در پاسخ به شعار «موسوی، کروبی آزاد باید گردند» گفت: فتنه‌گران وطن‌فروش بودند و اگر حزب‌الله نبود تن را فروخته بودند و رسید آن را گرفته بودند.

وی خطاب به برخی کسانی که با صدای هو درصدد جنجال‌آفرینی بودند، افزود: گذشت آن موقعی که 16 آذر تقلبی درست می‌کردید، 16 آذر علیه آمریکا بود نه زیر سایه آمریکا؛ البته من خدا را شکر می‌کنم که یک دفعه که کیهان را می‌زنید از اسرائیل بد می‌گویید، خیلی پیشرفت کردید. شما می‌دانید که کیهان رفتنی نیست برای همین و برای دوام اسرائیل علیه هر دو شعار می‌دهید. اسرائیل را به زودی همین حزب‌الله از بین خواهد برد. به فکر دوران یتیمی‌تان بعد از اسرائیل باشید و از یتیم‌پرورها تشکر کنید. من خدا را شکر می‌کنم و این را به جد می‌گویم که کیهان توانسته بغض و کینه دشمن را برانگیزد و به قول شهید بهشتی دشمن از این مسئله عصبانی است و باید از این عصبانیت بمیرد.

شریعتمداری در پاسخ به شعار دیگری با مضمون «کیهان، دشمن ایران زمین» گفت: دشمنان ایران زمین زمانی که به ایران حمله شد، فرار می‌کردند.

وی در پاسخ به این شعار که «کروبی، موسوی آزاد باید گردند»، گفت: خود جناب آقای روحانی به آزادی آنها راضی نیست چرا که نمی‌خواهد دولتش تحت فشار همراهی با اسرائیل قرار بگیرد و باید از آقای روحانی تشکر کرد. آزادی آنها صرفا باعث آشوب می‌شود و پایگاهی برای اسرائیل درست می‌شود.

شریعتمداری در ادامه تصریح کرد: همه اسناد موجود دلالت بر ارتباط آنها با آمریکا ،اسرائیل و انگلیس می‌کند.

شریعتمداری در پاسخ به شعاری با مضمون «زنده باد اصلاحات» گفت: البته طرفداران 7 درصدی باید چنین سر و صدایی داشته باشند. شما اگر می‌دانستید که رأی دارید کاندیدای خود را کنار نمی‌زدید. شما به دنبال این بودید که به آقای روحانی بچسبید، اصلاحات به دنبال این بود که از آقای روحانی به عنوان یک پل استفاده کند و تا حالا آقای روحانی اجازه این کار را نداده است.

مدیر مسئول روزنامه کیهان ادامه داد: تا زمانی که حزب‌الله زنده است اجازه نمی‌دهد که ستون پنجم آمریکا و اسرائیل، دولت و آقای روحانی را تحت فشار قرار دهد.

شریعتمداری در پاسخ به شعار «مرگ بر طالبان، چه کابل، چه تهران» گفت: آیا اصلاح‌طلبان نبودند که زمانی که آمریکا به افغانستان حمله کرد می‌گفتند از طالبان حمایت کنید، طالبان و اصلاحات دو لبه قیچی هستند که این قیچی در دستان آمریکاست.

وی افزود: طالبان در فتنه 88 از اصلاحات حمایت می‌کرد مگر عبدالمالک ریگی نبود که در VOA‌ آمد و گفت شما زندانیان فتنه را آزاد کنید تا ما اسرای نیروی انتظامی را آزاد کنیم، دست شما به خون بی‌گناهان آلوده است و نمی‌توانید این مسئله را انکار کنید. شما نمی‌توانید ارتباط با مایک لدین، جرج کین و جرج سوروس را نفی کنید و ما بارها اسناد آنها منتشر کرده‌ایم. شما آقاسلطان را کشتید، چرا بی‌بی‌سی فیلم قبلی که از کشته شدن آقاسلطان پخش کرد را بار دیگر پخش نکرد که در آن دوربین از ابتدا بر آن زوم بود، شما از آنها خواستید که آن را پخش نکند.

مدیر مسئول روزنامه کیهان در پاسخ به شعاری با مضمون «می‌کشم، می‌کشم، هر که برادرم کشت» گفت: این شعار درست است، شما باید موسوی را بکشید چرا که آنها باعث چنین کاری بودند و پس از این پاسخ عده ای فریاد زدند: «موسوی فتنه‌گر اعدام باید گردد».

شریعتمداری همچنین در پاسخ به شعاری درباره مقایسه خود با صدام حسین گفت: صدام حسین به دنبال براندازی انقلاب بود. زمانی که صدام حسین به عراق حمله کرد اصلاح‌طلبان نبودند که می‌گفتند صدام حسین همان خالد بن ولید است و ما باید از آن حمایت کنیم؟

شریعتمداری در پاسخ به برخی از شعارهای بی‌ادبانه داخل سالن گفت: برخی اصلاح طلبان اینگونه دعا می‌کنند که خدایا راه راست را به طرف ما کج کن. شما بدانید که این ملت به هیچ عنوان این اجازه را نمی‌دهد ستون پنجم آمریکا وارد این کشور شود.

وی در ادامه تصریح کرد: برخی شعارهای شما سبب شد تا من این اسناد را در اینجا رو کنم، شما راه خودتان را از فتنه‌گرها جدا کنید این به نفع شماست و با طناب پوسیده آنها به ته چاه نروید. جریان اصلاحات از برخی‌ها سوء استفاده کرد و بعد طرف مقابل آمد و گفت‌ جنبش دانشجویی حرف مفت است.

وی در پاسخ به برخی از شعارها با مضمون «زنده باد اصلاحات پاینده باد خاتمی» گفت: اگر آقای خاتمی می‌خواست پاینده باشد با جرج سوروس دست نمی‌داد، با تیموتی اش قرار ملاقات نمی‌گذاشت، دست راس موسن در حالی که دبیر کل ناتو بود نمی‌گرفت، راس موسن زمانی که نخست‌وزیر دانمارک بود و از مخالفان اسلام حمایت می‌کرد آقای خاتمی دست وی را گرفت، شما برای خاتمی کف نزنید برای راس موسن کف بزنید، برای مایک لدین دست بزنید، برای جرج سوروس دست بزنید.

شریعتمداری در پایان سخنرانی خود گفت: این حرکات شما مرا به ادامه حرکت کیهان تشویق کرد و بار دیگر متوجه شدم که مسیر درست است.

شریعتمداری در پایان از دست‌اندرکاران این سخنرانی و این برنامه تشکر کرد.

بنابراین گزارش علیرغم تلاش برخی از عناصر برای برهم زدن این سخنرانی اغلب جمعیت سالن با شعار «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا» و «فتنه‌گر منافق اعدام باید گردد»، «سردار قلم، حاج حسین» از سخن مدیر مسئول کیهان حمایت کردند.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی