یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ | Sunday 26 May 2024

امام جمعه کرمان افزود: سیاست من بر حمایت بر استانداران است و تاکنون دخالتی در کار استانداران کرمان نکرده‌ام، مگر اینکه تذکر و یا توصیه‌ای به آنها داشته‌ام

امام جمعه کرمان با بیان اینکه از استانداران به شرط و شروطی حمایت می‌کنم، گفت: در کار دولت نباید دخالت کرد و استاندار، خودش باید تصمیم بگیرد.

به گزارش  انارما، آیت‌الله سید یحیی جعفری بعد از ظهر امروز در دیدار با وزیر کشور، اظهار داشت: از تلاش‌های اسماعیل نجار استاندار سابق کرمان قدردانی می‌کنم.

13920218000186_PhotoA (1)

وی با بیان اینکه از استانداران به شرط و شروطی حمایت می‌کنم، ابراز داشت: من بیش از 30 سال امام جمعه کرمان هستم و نخستین استاندار کرمان هم در منزل ما انتخاب شد و از مجاهدان و مبارزان انقلابی بود، اما از آن به بعد هیچ مشورتی با من برای انتخاب استانداران نکردند.

امام جمعه کرمان افزود: سیاست من بر حمایت بر استانداران است و تاکنون دخالتی در کار استانداران کرمان نکرده‌ام، مگر اینکه تذکر و یا توصیه‌ای به آنها داشته‌ام.

جعفری تصریح کرد: در کار دولت نباید دخالت کرد و استاندار، خودش باید تصمیم بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: گرچه روحانیان ما از سال 56 به انقلاب اسلامی ملحق شدند، اما من از زمانی که امام راحل را دستگیر کردند و به عراق بردند، مروج ایشان و همچنین بعد از امام خمینی (ره) مروج مقام معظم رهبری بوده‌ام.

وزیر کشور نیز در این دیدار اظهار داشت: من سلام رئیس جمهور را برای مردم و امام جمعه کرمان به همراه دارم و روحانی از من خواست تا به امام جمعه کرمان بگویم که از استاندار ما حمایت کنند.

منبع:فارس

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی