رفتن به بالا

سایت فرهنگی،ورزشی،اجتماعی و سیاسی شهرستان انار

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
  • الخميس ۲۵ شوال ۱۴۳۸
  • 2017 Thursday 20 July

چهارمین گزارش از نقاشی های کودکان اناری ارسالی به انارما منتشر شد… جوایز برندگان هر دوره از گزارش تصویری در روز شنبه مورخ ۲۵ دی ماه در گزارش تصویری پنجم معرفی و اهدا خواهد شد این بخش توسط کودکان و دوستداران نقاشی که از طرح های دلخواه خود استفاده کرده اند تکمیل خواهد شد. بدین ترتیب […]

چهارمین گزارش از نقاشی های کودکان اناری ارسالی به انارما منتشر شد…

جوایز برندگان هر دوره از گزارش تصویری در روز شنبه مورخ ۲۵ دی ماه در گزارش تصویری پنجم معرفی و اهدا خواهد شد

این بخش توسط کودکان و دوستداران نقاشی که از طرح های دلخواه خود استفاده کرده اند تکمیل خواهد شد. بدین ترتیب که شما، یکی از نقاشی های فرزندان خود را به ایده خودتان  انتخاب کرده و آن را همراه با ” اسم و سن فرزند” خود، به آدرسanarma67@yahoo.com و یا به آدرس تلگرامی https://telegram.me/Anarma و همچنین با شماره تلفن: ۰۹۱۳۹۹۴۸۹۴۹در شبکه های اجتماعی با عنوان “انار نقاشی” ارسال کرده و   خلاقیت کودکان خود را برای عموم به نمایش بگذارید و هدیه بگیرید.

در این بخش که شنبه شب ها نقاشی های شما به نمایش گذاشته می شود  از طرفی از نظرات دوستانتان و از نگاه مخاطب معرفی و هدیه ای از طرف سایت خبری ” انارما” برای فرزندانتان دریافت خواهید کرد .

در آخر لازم به ذکر است که بدانید، مهم نیست نقاشی شما خیلی زیبا باشد و یا حتما طرح انتخابی شما، سخت باشد. شما می توانید یک طرح ساده را انتخاب کنید و با این طرح کار خود را شروع کنید، با نقد و بررسی دوستان خود در بخش نظرات و آی دی تلگرام انارما ، قطعا کار شما بهتر انتخاب خواهد شد.

چهارمین گزارش نقاشی های ارسالی را در ادامه ببینید:

انتهای پیام/

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه