رفتن به بالا

سایت فرهنگی،ورزشی،اجتماعی و سیاسی شهرستان انار

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
  • الخميس ۲۸ شعبان ۱۴۳۸
  • 2017 Thursday 25 May

چهارمین گزارش از نقاشی های کودکان اناری ارسالی به انارما منتشر شد… جوایز برندگان هر دوره از گزارش تصویری در روز شنبه مورخ ۲۵ دی ماه در گزارش تصویری پنجم معرفی و اهدا خواهد شد این بخش توسط کودکان و دوستداران نقاشی که از طرح های دلخواه خود استفاده کرده اند تکمیل خواهد شد. بدین ترتیب […]

چهارمین گزارش از نقاشی های کودکان اناری ارسالی به انارما منتشر شد…

جوایز برندگان هر دوره از گزارش تصویری در روز شنبه مورخ ۲۵ دی ماه در گزارش تصویری پنجم معرفی و اهدا خواهد شد

این بخش توسط کودکان و دوستداران نقاشی که از طرح های دلخواه خود استفاده کرده اند تکمیل خواهد شد. بدین ترتیب که شما، یکی از نقاشی های فرزندان خود را به ایده خودتان  انتخاب کرده و آن را همراه با ” اسم و سن فرزند” خود، به آدرسanarma67@yahoo.com و یا به آدرس تلگرامی https://telegram.me/Anarma و همچنین با شماره تلفن: ۰۹۱۳۹۹۴۸۹۴۹در شبکه های اجتماعی با عنوان “انار نقاشی” ارسال کرده و   خلاقیت کودکان خود را برای عموم به نمایش بگذارید و هدیه بگیرید.

در این بخش که شنبه شب ها نقاشی های شما به نمایش گذاشته می شود  از طرفی از نظرات دوستانتان و از نگاه مخاطب معرفی و هدیه ای از طرف سایت خبری ” انارما” برای فرزندانتان دریافت خواهید کرد .

در آخر لازم به ذکر است که بدانید، مهم نیست نقاشی شما خیلی زیبا باشد و یا حتما طرح انتخابی شما، سخت باشد. شما می توانید یک طرح ساده را انتخاب کنید و با این طرح کار خود را شروع کنید، با نقد و بررسی دوستان خود در بخش نظرات و آی دی تلگرام انارما ، قطعا کار شما بهتر انتخاب خواهد شد.

چهارمین گزارش نقاشی های ارسالی را در ادامه ببینید:

انتهای پیام/

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

قیام قائم، میعاد و وعده الهی است

آیا امکان دارد در نشانه های حتمی ظهور، تغییر، بداء و عدم وقوع نشانه وجود داشته باشد؟ تغییر یا عدم وقوع پنج نشانه حتمی در نشانه های آخرالزمان پنج نشانه معرفی شده اند که حتمی هستند و امکان تغییر یا عدم وقوع در آن ها وجود ندارد این پنج نشانه را امام صادق (علیه السلام) معرفی کرده اند: پیش از قیام قائم پنج نشانه حتمی است: یمانی، سفیانی، صحیه آسمانی، شهادت نفس زکیه و خسف بیداء. نکته: اما تنها اشکال به حتمی بودن و تحقق بداء در نشانه های حتمی ظهور، مستند به روایتی از امام جواد (علیه السلام) در کتاب الغیبۀ نعمانی می‌باشد که متن روایت چنین است: نزد امام جواد علیه‌ السلام بودیم. از سفیانی و روایاتی که بر آن اساس قیام او حتمی خواهد بود، سخن به میان آمد. به حضرت عرض کردم: آیا خداوند در حتمی ­ها هم بدا روا می­دارد؟ فرمود: آری. عرض کردیم: می­ترسیم در ظهور قائم نیز بدا روا دارد! فرمود: قیام قائم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) از میعاد و وعده­ های الهی است و خداوند خلف وعده نمی­ کند. در آخر ممکن است در نشانه هایی که حتمی نیستند تغییر و یا عدم وقوع وجود داشته باشد و یا حتی در نشانه های حتمی... اما اصل ظهور و در نتیجه فرج مردم امری حتمی است که خداوند متعال در آن جواب فطرت و خواسته درونی بشر را داده و وعده به تحقق آن داده است و خداوند هرگز خلف وعده نمی‌کند. نوشته شده توسط ۳۷۹____ادامه دارد