پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ | Thursday 3 December 2020

شبكه هاي فيلم ماهواره كه متاسفانه طرفدار پيدا كرده است ،هدف آن از بين بردن كانون خانواده ميباشد،زيرا ايران خانواده هاي گرم صميمي دارد و لي در غرب خانواده ديگر معنايي ندارد

2

به گزارش انارما،جلسه پرسش و پاسخ در محوريت ازدواج ونقش آن در كاهش آسيب هاي اجتماعي با سخنراني حجت الاسلام عسكري و با همت بسيج دانشجويي علم الهدي دانشگاه پيام نور شهرستان انار در اين دانشگاه برگزار گرديد.

3

حجت الاسلام عسكري د رمورد جنگ سخت و نرم سخناني بيان كردند.

وي گفت: غرب فهميده است كه ديگر جنگ سخت فايده اي ندارد،به همين دليل وارد جنگ نرم شده است و با گسترش بازي هاي رايانه اي ، شبكه هاي اينترنتي و ماهواره و غيره بر روي جوانان و كودكان، ما را بمباران فرهنگي كرده است.

وي افزود:شبكه هاي فيلم ماهواره كه متاسفانه طرفدار پيدا كرده است ،هدف آن از بين بردن كانون خانواده ميباشد،زيرا ايران خانواده هاي گرم صميمي دارد و لي در غرب خانواده ديگر معنايي ندارد.

وي در پايان افزود:فرهنگ سازي فرزند كم را كه نسل شيعه را در حال كاهش قرار داده است و مسئله ي ازدواج را كه نقش مهمي در جامعه و جوانان دارد و غرب در حال فرهنگ سازي است كه جوانان ازداواج نكنند، را جدي بگيريد.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی