شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ | Saturday 27 February 2021

پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی انار که یکی از نیاز های اصلی صنعتگران انار بود افتتاح شد. به گزارش انارما ، ۲۰بهمن ماه و بمناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی طی مراسمی باحضور فرماندار انار،امام جمعه ،مدیر کل شرکت شهرکهای صنعتی استان ، اسماعیلی عضو هیئت مدیره صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی کشور و  جمعی از […]

پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی انار که یکی از نیاز های اصلی صنعتگران انار بود افتتاح شد.

به گزارش انارما ، ۲۰بهمن ماه و بمناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی طی مراسمی باحضور فرماندار انار،امام جمعه ،مدیر کل شرکت شهرکهای صنعتی استان ، اسماعیلی عضو هیئت مدیره صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی کشور و  جمعی از مسئولین شهرستان و صنعتگران پروژه عمرانی گاز شهرک صنعتی با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد  و۸۵۰ میلیون تومان (خط لوله یک میلیارد تومان و شبکه داخلی ۸۵۰ میلیون تومان) افتتاح و برای صنعتگران این شهرک به بهره برداری و قابل استفاده شد.

لازم بذکر است که این پروژه از خواسته های صنعتگران مستقر در این شهرک بود که با توجه به رویکرد صنعتی شدن استان وشهرستان انار همچنین حمایت از سرمایه گذاران و صنعتگران (جهت تشویق به سمت صنعتی شدن که تنها راه برون رفت از مشکلات بخش کشاورزی و کمبود منابع آبی می باشد) مورد پیگیری مسئولین شهرستان علی الخصوص فرماندار  انار بود که با مساعدت مدیر کل شرکت شهرکهای صنعتی همچنین مساعدت و همکاری مدیرعامل گاز استان (و عزیمت وی به شهرستان انار برای حل این مشکل در طول چند ماه گذشته) بالاخره حل و فصل و به بهره برداری رسید .

در ادامه با توجه به مشکل شور بودن آب این شهرک کلنگ احداث آب شیرین کن این شهرک با اعتباری حدود ۲۸۰ میلیون تومان توسط مسئولین بر زمین زده شد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی