سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ | Tuesday 9 March 2021

مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی ویژه بانوان جام فجر ناحیه مقاومت سپاه شهرستان انار با حضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه انار و مسئولین شهرستان، با اهدای لوح تقدیر و جوایز به نفرات برگزیده مسابقات در تالار شهر انار  پایان یافت . به گزارش ” انارما” مرادی زاده فرمانده ناحیه سپاه شهرستان انار  ضمن تبریک به برگزیدگان […]

مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی ویژه بانوان جام فجر ناحیه مقاومت سپاه شهرستان انار با حضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه انار و مسئولین شهرستان، با اهدای لوح تقدیر و جوایز به نفرات برگزیده مسابقات در تالار شهر انار  پایان یافت .

به گزارش ” انارما” مرادی زاده فرمانده ناحیه سپاه شهرستان انار  ضمن تبریک به برگزیدگان مسابقات ورزشی که به مناسبت ایام الله دهه ی فجر در تالار شهر انار بر گزار شد ،بر حفظ روحیه ورزشی در کنار برد و باخت ها تاکید کرد و افزود : باید تلاش شود روحیه ورزشکارانه در بین همه ی مردم و افراد انقلابی و بانوان ورزشی و بسیجی گسترش و استمرار داشته باشد تا موجب شادابی و سلامتی برای تمامی اقشار مردم اتخاذ گردد.

گفتنی است مسابقات جام فجر که به مناسبت ایام الله دهه فجر و از سوی ناحیه سپاه انار برگزار شد، نفرات برتر تیم والیبال بانوان مورد تقدیر قرار گرفتند..

در پایان این مراسم فیلم داستانی “هنگامه”روایت خانواده مدافعان حرم  در تالار شهر اکران شد.

 

انتهای پییام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی