سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ | Tuesday 2 March 2021

به مناسبت هفته دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ۳طرح عمرانی و ورزشی در روستاهای بیاض ، لطف آباد و احمدآباد شهرستان انار افتتاح شد.

به مناسبت هفته  دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ۳طرح عمرانی و ورزشی در روستاهای بیاض ، لطف آباد و احمدآباد شهرستان انار افتتاح شد.

به گزارش ” انارما” ۲۱ بهمن ماه طی چندین مراسم باحضور ائمه جمعه انار و امین شهر، طباطبایی فرماندار انار، معاون برنامه‌ریزی، معاون اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان و جمعی از مسئولین شهرستان چندین پروژه عمرانی افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفت .
این پروژه ها شامل :
–  افتتاح چمن مصنوعی روستای بیاض به متراژ ۱۲۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی
–  افتتاح زیرسازی و آسفالت جاده مابین روستای احمد آباد به دهنو انار که این پروژه شامل ۱۰۰۰۰ متر مربع و دو کیلومتر زیرسازی و آسفالت که توسط خیرین و شوراهای اسلامی انجام شده است و اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال هزینه داشته است.
–  افتتاح ساختمان شعبه صندوق تعاون روستایی لطف آباد در زمینی به مساحت ۱۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال

در ادامه مسئولین از سالن ورزشی محمد آباد ساقی و زمین برای احداث چمن مصنوعی لطف آباد بازدید نموده و جهت تکمیل این سالن و احداث چمن مصنوعی در لطف آباد به اتفاق معاون اداره کل ورزش و جوانان پیگیری ، تبادل نظر و اتخاذ تصمیم نمودند.

منبع تصاویر : روابط عمومی فرمانداری انار

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی