دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ | Monday 8 March 2021

حسن شمشادی برای سخنرانی در مراسم همایش مدافعان حرم وارد شهر انار شد و در بدو ورودش به دیدار خانواده شهید بیاضی زاده رفت…

حسن شمشادی برای سخنرانی در مراسم همایش مدافعان حرم وارد شهر انار شد و در بدو ورودش به دیدار خانواده شهید بیاضی زاده رفت.

به گزارش انارما ، ظهر امروز شنبه ۲۳بهمن حسن شمشادی خبرنگار اعزامی صدا و سیما در سوریه که قرار است امشب در مراسم همایش مدافعان حرم و بزرگداشت شهید مدافع حرم شهرستان انار سخنرانی کند در بدو ورودش به شهر انار به اتفاق سرهنگ مرادی زاده فرمانده سپاه ناحیه انار ، علی اصغر کریمی از پاسداران بازنشته و همچنین عبدالهی مسئول بنیاد شهید شهرستان انار با حضور در منزل شهید بیاضی زاده با خانواده این شهید بزرگوار دیدار کردند.

در پایان این  دیدار لوح یادبودی به خانواده شهید بیاضی زاده تنها شهید مدافع حرم شهرستان انار اهدا شد.

لازم بذکر است مراسم همایش مدافعان حرم استان کرمان و بزرگداشت شهید مدافع حرم شهرستان انار امشب در هیئت عاشقان کربلا با سخنرانی حسن شمشادی و با حضور مدافعان حرم از سراسر استان برگزار خواهد شد.

این مراسم با همکاری هیئت عاشقان و سایت انارما برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران

خواهش_تمنا شنبه 11 فوریه 2017 - 4:38 ب.ظ

خیلی عالی

دانش آموز شنبه 11 فوریه 2017 - 11:56 ب.ظ

هیچوقت ندیدم شهید بیاضی کسی رو نصیحت کنه فقط ی لبخند کوتاه میزد ….و این از هر نصیحتی بالاتره..شهادت مبارکش باشه..

ناشناس یکشنبه 12 فوریه 2017 - 11:30 ق.ظ

مراسم عالی بود خدا قوت

اناری دوشنبه 13 فوریه 2017 - 10:25 ق.ظ

خدا روح شهید حرم . شهید نورانی سعیدبیاضی زاده را باشهدای کربلا محشور بگرداند وصبری عظیم به پدر و مادر بزرگوار این شهید عزیز عنایت بفرماید.انشاءالله.

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی