چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

به گزارش انارما، روح‌الله شریفی صبح امروز در افتتاح سی و یکمین مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز که در سالن ورزشی شهید رجایی دانشگاه پیام‌نور برگزار شد، اظهار داشت: با تدبر و تعقل به معنا و مفهوم قرآن کریم توانسته‌ام در زندگی به موفقیت‌های چشم‌گیری برسم

پژوهشگر قرآنی با بیان اینکه تاکنون توانسته‌ام ۲۷۴ اختراع به نام خود ثبت کنم، گفت: تمام این اختراعات بدون استثنا برگرفته از آیات و معنای قرآن کریم است.
17514_341

به گزارش انارما، روح‌الله شریفی صبح ديروز در افتتاح سی و یکمین مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز که در سالن ورزشی شهید رجایی دانشگاه پیام‌نور برگزار شد، اظهار داشت: با تدبر و تعقل به معنا و مفهوم قرآن کریم توانسته‌ام در زندگی به موفقیت‌های چشم‌گیری برسم.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان به معنا و مفهوم قرآن کریم توجه بیشتری کنند، بیان کرد: با تحقق این امر می‌توان در زمینه فناوری، آزمایشگاهی و علمی به موفقیت‌های بی‌نظیری رسید.

کتابت قرآن‌کریم در هفت میلی‌متر

متخصص پاتوبیولوژی بادشناسی و سرطان‌شناسی به کتاب انجیل اشاره کرد و گفت: این کتاب که شامل ۳۰۷ صفحه است فردی توانسته آن را در ۲۹ میلی‌متر بنویسد که این آخرین رکورد ثبت شده در جهان بود.

این پژوهشگر قرآنی با بیان اینکه بنده موفق شدم کتاب قرآن‌کریم را که شامل ۶۳۳ صفحه است در هفت میلی‌متر بنویسم، اذعان داشت: با انجام این مهم این کتاب به عنوان کوچک‌ترین کتاب آسمانی در جهان به نام ایران ثبت و ضبط شده است.

شریفی ادامه داد: آخرین رکورد نوشتن کوچک‌ترین کتاب به نام ایرانیان در جهان ثبت شد و این اقدام دشمنان را مبهوت و حیرت‌زده کرد.

کتابت نهج‌البلاغه به سه زبان دنیا در یک میلی‌متر

متخصص پاتوبیولوژی بادشناسی و سرطان‌شناسی با بیان اینکه کتاب نهج‌البلاغه شامل ۷۵۰ صفحه است، اظهار داشت: بنده توانستم این کتاب را به سه زبان لاتین، انگلیسی و عربی در یک میلی‌متر به خط فارسی نستعلیق کتابت کنم.

وی با اشاره به اینکه با این اقدام رکورد کتابت کتاب نهج‌البلاغه حداقل در ۱۰۰ سال آینده به نام ایران در جهان تثبت می‌ماند، اضافه کرد: بنده این موفقیت را با توکل به خداوند متعال و توجه به معانی قرآن کریم توانستم کسب کنم.

انبوه‌سازی خودروی بدون بنزین در بازار

این پژوهشگر قرآنی با اشاره به اینکه با توجه به یک آیه قرآن‌کریم توانستم ماشین بدون سوخت در جهان اختراع کنم، ابراز داشت: بنده با توجه فنی و تخصصی به آیات قرآن کریم توانستم ارتباط این آیه با تولید این ماشین پیدا کنم.

متخصص پاتوبیولوژی بادشناسی و سرطان‌شناسی ادامه داد: با تحقق این مهم توانستم موتور خودرویی را در جهان اختراع کنم که نیازی به بنزین، گاز، برق و گازوئیل نداشته باشد.

شریفی با بیان اینکه قدرت موتور خودروی بدون بنزین دو برابر ماشین سمند، ۱۶۰ و سرعت آن ۳۵۰ کیلومتر در ساعت است، ابراز داشت: به زودی این خودرو در بازار به انبوه‌سازی می‌رسد.

متخصص پاتوبیولوژی بادشناسی و سرطان‌شناسی ساخت لیزر توانمند تحقیقاتی دور برد در کشور را از دیگر موفقیت‌های خود عنوان کرد و گفت: این موفقیت نیز با توجه به آیات قرآنی صورت گرفته است.

منبع: فرهنگ

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی