پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ | Thursday 4 March 2021

پارک پردیس انار به دلیل بی توجهی مسئولان شهرستان ، وضعیت بدی به خود گرفته و باتوجه به اینکه شهروندان از این پارک برای تفریح خود استفاده می کنند از این وضع ناراحت اند .

پارک پردیس انار به دلیل بی توجهی مسئولان شهرستان ، وضعیت بدی به خود گرفته  و باتوجه به اینکه شهروندان از این پارک برای تفریح  خود استفاده می کنند از این وضع ناراحت اند .

به گزارش” انارما” پارک پردیس انار واقع در بلوار آزادگان جنوبی به دلیل بی توجهی مسئولان شهرستان ، وضعیت بدی به خود گرفته  و باتوجه به اینکه شهروندان از این پارک برای تفریح  خود استفاده می کنند از این وضع ناراحت اند .

شهروندان اناری در گفتگو با انارما می گویند: بخشی از درختان پارک پردیس انار در اثر بی‌آبی و آتش زدن گیاهان از بین رفته و این پارک که آبروی شهر و محله می باشد متاسفانه چهره زشتی به آن محل داده است!!  پارک پردیس با هزینه های بسیاری ساخته شده و مسئولین فعلی شهرستان انار باید توجه بیشتری جهت نگهداری و تکمیل آن داشته باشند.

یکی از شهروندان این محله به انارما  گفت:متأسفانه شهردار و اعضای شورای شهر انار توجهی به فراهم کردن فضای مناسبی در این پارک برای شهروندان ندارند و پارک پردیس انار همچنان فاقد آب و برق و فضای سبز می باشد و چندین درختی که هم اکنون در این پارک مشهود هست با همیاری همسایه های این محل کاشته شده است .

این شهروند اناری گفت: دستگاه‌های و وسایل تفریح جهت سرگرمی کودکانی  تعبیه شده، هیچکدام در این پارک بدون رسیدگی به فضای سبز اثر بخشی ندارد.با عنایت به مراتب بالا از مسئولان محترم سازمان محیط زیست و شهرداری انار تقاضا داریم ترتیبی جهت درخت‌کاری و آبیاری و روشنایی این پارک  داشته باشند.

این شهروند گفت: همسایه های این محل از وضع به وجود آمده در این پارک گله مندند و حتی با تلاش یکدیگر و با امضا همسایه ها  نامه ای را حدود یک سال و نیم پیش در زمان فرماندر محترم سابق و رونوشت آن به اعضای محترم شورای شهر و شهردار محترم انار ارسال کردیم ولی متاسفانه اقدامی صورت نگرفت واین می‌طلبد مسئولان شهرستان به‌ خصوص شهردار برای فضای سبز و قطعی آب و روشنایی پارک‌ چاره‌اندیشی کنند.

 

 

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

کوچه جنوبی 9 پنج‌شنبه 16 فوریه 2017 - 5:13 ب.ظ

سلام چند بار به شهرداری گفتیم ولی انگار نه انگار.ای کاش بزودی زود پارک پردیس آباد بشه.

شاهین پنج‌شنبه 16 فوریه 2017 - 11:53 ب.ظ

لطفاعکسهایی هم ازپارک شهرک سجادیه بگیرید که چهارساله شهرداروشورااصلا سمت شهرک نیامدند انگارنه انگارکه اینجا ادم زندگی میکنه الان که فقط سنگ وکلوخ وشیشه پیدامیشه

داماد جمعه 17 فوریه 2017 - 9:56 ب.ظ

راستمیگن به خدا جلوی خونه پدر خانممه ..مگه پارکه!!! آدم یاده بیابونای جندق میوفته…

انشاالله به زودی زود زهرا کوچولوخوب میشه شنبه 18 فوریه 2017 - 7:32 ب.ظ

شهرک سجادیه شهرک بدبخت بیچاره ها است

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی