چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ | Wednesday 25 November 2020

عصر پنجشنبه هم تیم پیشرو که بدون شک امسال با تکیه بر بازیکنان جوان و با انگیزه خود پدیده لیگ بود توانست تیم امیدصفاییه را شکست دهد و تا روز بعد موقتا قهرمان لیگ باشد اما در عین شایستگی با برد ارشاد، پیشرو نایب قهرمان شد

به گزارش انارما،در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال انار عصر دیروز در مصاف سرنوشت ساز ارشاد-یادبود که یکی به قهرمانی و دیگری برای بقا در لیگ میجنگید تیم  ارشاد توانست با حساب 2-0تیم یادبود را شکست دهد تا هم خود قهرمان شود و هم یادبود را به پلی آف بفرستد.

تیم ارشاد با20امتیاز قهرمان شد

لازم بذکر است عصر پنجشنبه هم تیم پیشرو که بدون شک امسال با تکیه بر بازیکنان جوان و با انگیزه خود پدیده لیگ بود توانست تیم امیدصفاییه را شکست دهد و تا روز بعد موقتا قهرمان لیگ باشد اما در عین شایستگی با برد ارشاد، پیشرو نایب قهرمان شد.

پیشرو

با این نتایج تیم های  ارشاد(هلال احمر) -پیشرو-بهمن به ترتیب  اول تا سوم شدندو تیم های مسلم و فاطمیون  مستقیم به لیگ دسته یک و یادبود به پلی آف رفت. گفته شده که امسال برای اولین بار مبلغ یک میلیون تومان به تیم قهرمان اعطامیشود.

منبع تصاویر:تارنمای فوتبال انار

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی