جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ | Friday 27 November 2020

با این وجود صحبت های روحانی در دانشگاه شهید بهشتی از سوی حامیان فتنه، به موافقت او برای رفع حصر سران فتنه تعبیر شد(!)

به گزارش انارما، افزایش تحرکات حامیان فتنه 88 در یک هفته گذشته واکنش های متعددی را از سوی شخصیت های سیاسی و مقاماتبه کشور به دنبال داشته است.

اصل ماجرای طرح چند باره موضوع رفع حصر سران فتنه به چند روز قبل از 16 آذر روز دانشجو بازمی گشت که بر اساس آن اصلاح طلبان تندرو و حامیان فتنه 88 قصد داشتند تا به هر ترتیب ممکن از فرصت این روز در جهت منافع سیاسی خود بهره برداری کنند.

در این بین، تلاش برای حضور افرادی چون خاتمی در جمع دانشجویان با هدف تحریک برخی دانشجویان و دامن زدن به همین فضا برنامه ریزی شده بود که به هر ترتیب با شکست مواجه شد.

با این وجود صحبت های روحانی در دانشگاه شهید بهشتی از سوی حامیان فتنه، به موافقت او برای رفع حصر سران فتنه تعبیر شد(!) تا همچنان موضوع مذکور زنده نگاه داشته شود.

فشار به دولت و شخص روحانی برای نشان دادن واکنش صریح و البته مورد انتظار آنان(!) به این موضوع همچنان ادامه یافت تا اینکه واکنش ها به این فشارها به رییس قوه قضاییه هم رسید. آیت الله آملی لاریجانی تاکید کرد که «در خصوص سران فتنه تسامح کردیم و قانون را به اجرا نگذاشتیم.»


با این وجود معلوم نیست چرا حامیان فتنه همچنان پشت نقاب دروغین محاکمه علنی خود را پنهان کرده اند و از این طریق قصد دارند تا برای سران فتنه مظلوم نمایی کنند؟!

واقعا اگر قرار باشد سران فتنه بدون در نظر گرفتن رأفت نظام با آنان به صورت علنی محاکمه شوند، چه سرنوشتی در انتظار آنان خواهد بود که عده ای از حامیانشان این گونه سنگ آن را به سینه می زنند؟

واقعیت این است که خود حامیان فتنه نیز از سرنوشت سران فتنه در صورت محاکمه علنی آگاهند اما اهداف پشت پرده آنها در حال حاضر ایجاب می کند که پشت این نقاب خود را پنهان کنند تا احتمالا زمان رو کردن مرحله بعدی و گام به گام نقشه آنها فرابرسد!

منبع:صراط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی