پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ | Thursday 3 December 2020

اینکه در آن زمان گفته میشد که شما در کرمان خیلی امکانات بردید ، برعکس است و در صورتی که در زمان ایشان

به گزارش انارما ، دکتر محمد رضا پور ابراهیمی نماینده ی مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار “شبکه اطلاع رسانی دانا،” در رابطه با سفر آقای هاشمی به استان کرمان گفت : ایشان استان کرمانی هستند و کرمان استان ابا و اجدادی ایشان است ، معمولا چند سالی یکبار به کرمان می آیند و  صحبتی هایی می کنند و  مطالبی را می گویند.

13920221191035980_PhotoL

هاشمی معمولا چند سالی یکبار به استان ابا واجدادیشان می آیند

پور ابراهیمی افزود : به نظرم حضور ایشان در کرمان می تواند ضرفیت خوبی  باشد برای اینکه به تیم جدید در استان کرمان که تا حدودی مورد نظر ایشان هم هست همراهی بکنند و من فکر میکنم از این ظرفیت برای کمک به استان استفاده کنیم.

کاش در زمان ریاست جمهوری آقای هاشمی کارهای بزرگی برای کرمان انجام می شد

نماینده مردم کرمان خاطر نشان کرد :  کاش در زمان ریاست جمهوری ایشان هم کارهای بزرگی برای کرمان انجام می شد ، اینکه در آن زمان گفته میشد که شما در کرمان خیلی امکانات بردید ، برعکس است و در صورتی که در زمان ایشان آن چیزی که می بایست در حق استان کرمان ادا میشد نشد.

تاکنون مجمع نمایندگان برنامه ای برای دیدار با هاشمی ندارد

وی ادامه داد : اگر حضور ایشان در کرمان و جلساتشان به گونه ای باشد که به استان کمک کند خوب خواهد بود ، تاکنون مجمع نمایندگان استان برنامه ای برای دیدار با ایشان ندارد اما  اگر حضورشان به گونه ای باشد که در کرمان جلسات عمومی داشته باشد حتما مجمع با ایشان جلسه خواهد داشت.

منبع:بوتیا

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی