شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ | Saturday 25 May 2024

وی افزود: به خاطر این موضوع به شدت به هم ریخته‌ام و اعصابم خرد شده است

نایب قهرمان جهان و المپیک با دنیای کشتی خداحافظی کرد.
گودرزی

به گزارش انارما ، صادق گودرزی پس از آسیب دیدگی از ناحیه مهره گردن در هفته اول لیگ برتر کشتی آزاد ایران تصمیم گرفت برای همیشه از کشتی خداحافظی کند.

پزشکان تشخیص داده‌اند که گودرزی ممکن است به خاطر ادامه ورزش حرفه‌ای در آینده سلامتی‌اش را از دست بدهد و مجبور است از دنیای کشتی خداحافظی کند.

آزادکار ایران در وزن 74 کیلوگرم، علاوه بر نایب قهرمانی در المپیک لندن، 2 مدال نقره جهان در سال های 2010 و 2011، یک مدال برنز جهان در سال 2009 و مدال طلای سال های 2009 و 2012 آسیا و بازی‌های آسیایی 2010 را نیز در کارنامه دارد.

نایب قهرمان المپیک لندن که به دلیل مسائل پزشکی از دنیای کشتی خداحافظی کرده از مسئولانی که سراغی از او نگرفته‌اند ناراضی است.

صادق گودرزی اظهار داشت: حدود یک ماه پیش یک آسیب دیدگی‌ داشتم که آن را پیگیری نکردم، اما پس از مدتی از ناحیه دست احساس برق گرفتگی می‌کردم. وقتی MRI گرفتم پزشک متخصص تشخیص داد استراحت کنم و پس از دیدن MRI رنگی گفت که مهره گردنم آسیب دیده است و نمی‌توانم ورزش حرفه‌ای کنم و باید کشتی را کنار بگذارم. اگر این کار را نکنم و به کشتی ادامه دهم امکان دارد در آینده فلج شوم.

وی افزود: به خاطر این موضوع به شدت به هم ریخته‌ام و اعصابم خرد شده است. در این مدت که مصدوم شده‌ام هیچ کدام از مسئولان فدراسیون و کمیته ملی المپیک سراغی از من نگرفته‌اند و خودم پیگیر کارهایم هستم. برای درمانم نزد پزشک متخصص رفته‌ام، اما شاید بتوان با وقت گرفتن از پزشکان متخصص بزرگ ایران کاری انجام داد تا بتوانم دوباره ورزش کنم.

نایب قهرمان المپیک لندن در پایان اظهار کرد: از مسئولان فدراسیون کشتی و کمیته ملی المپیک انتظار دارم که برایم از پزشکان متخصص مشهور کشور وقت بگیرند تا بتوانم خود را درمان کنم و شاید به ورزش حرفه‌ای ادامه دهم.
منبع:فرهنگ

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی