یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ | Sunday 26 May 2024

آقای هاشمی رفسنجانی در طول سخنرانی حتی یکبار هم نامی از شهرستان انار نبرد،تا اجهافات همیشگی خود را در حق مردم انار که باعث عقب ماندگی شهرستان انار در طول این سال ها شده است را با این کارش تکمیل کند

به گزارش انارما،هاشمی رفسنجانی علیرغم اعتراض های بسیاری که به سفرش به رفسنجان میشد،بالاخره ظهر سه شنبه به رفسنجان آمد

2014-01-16-140

2014-01-16-141
وی با تدابیر امنیتی و ماشین های حفاظتی بسیار، برای شرکت در مراسم دومین سالگرد فوت حجت الاسلام هاشمیان به مسجد جامعه رفسنجان آمد.
از حواشی جالب توجه این مراسم ابتدا شعار های کنایه آمیزی بود که بیشتر در ردیف جلویی جمعیت گفته میشد و بنظر می آمد این شعار ها سازماندهی شده است و رنگ بنفش بنر سالگرد مرحوم هاشمیان خیلی به چشم میخورد.

2014-01-16-157
اما حاشیه هایی که بیش ازهرچیز همه را به تعجب وا داشت صلوت فرستادن هنگام گفتن نام هاشمی رفسنجانی توسط سخنران بود و بعد از آن اقدامی عجیب تر رخ داد و آن هم سوت و کف زدن در مسجد هنگام آمدن هاشمی رفسنجانی برای سخنرانی در مراسم ترحیم بود.
هاشمی رفسنجانی بدون تذکر و نشان دادن عکس العمل به این عمل زشت سخنان خود را آغاز کرد.
وی ابتدا در خصوص جنگ و دفاع مقدس صحبت کرد و گفت:در زمان جنگ تحمیلی دلاوری های مردم رفسنجان در لشکر(41عاشورا)معروف بوده است،که با تذکر یکی از طلاب اشتباه خود را تصحیح و لشکر(41 ثارالله)را که بجای آن 41 عاشورا گفته بود تصحیح کرد.
وی طبق سخنان همیشگی و کلیشه ای خود، به سراغ تخریب دولت قبل رفت و به یکباره و بی مقدمه موضوع خشکی منطقه رفسنجان و خشکسالی که باعث خسارات کشاورزی شده است را بر گردن دولت قبل انداخت و با بحرانی خواندن شرایط دولت قبل، آنها را بواسطه تحریم ها موجب خشکسالی دانست.
کم کم جو حاکم بر سخنرانی هاشمی، بگونه ای پیش رفت که مراسم ترحیم را به یک میتینگ تبلیغاتی برای دولت جدید و تخریب دولت قیل تبدیل کرد،

وی درادامه به نقض توافقات ژنو توسط آمریکا اذعان کرد و افزود:دولت آمریکا در بعضی از توافقات ژنو بخاطرفشار های دوست همیشگی خود اسرائیل عهد شکنی کرده است،
بیشتر سخنان هاشمی بر حول محور نگران کننده و طاقت فرسا خواندن تحریم ها و مفید جلوه دادن اقدامات اخیر دولت در زمینه مذاکرات ژنو بود،کل سخنرانی وی 24دقیقه طول کشید.
(در ضمن آقای هاشمی رفسنجانی در طول سخنرانی حتی یکبار هم نامی از شهرستان انار نبرد،تا اجهافات همیشگی خود را در حق مردم انار که باعث عقب ماندگی شهرستان انار در طول این سال ها شده است را با این کارش تکمیل کند)

دیدگاه کاربران

ام چهارشنبه 18 دسامبر 2013 - 8:11 ب.ظ

از تذکر به جای شما در خصوص توجه به انار سپاس گزارم

دلسوز پنج‌شنبه 19 دسامبر 2013 - 8:53 ق.ظ

دستتون درد نکنه
این آدم نمی دونم اناری ها چه هیزم تری بهش فروختن که این قدر ضد اناره
واینکه ما اذعان داریم دولت فعلی خیلی خوب است اما چه لزومی داره اون دیگه بیاد از خوبی های دولت تدبیر بگه
دولت تدبیر هم خیلی نباید خوشحال باشه
جو هنوز جو دولت قبله
دو سال دیگه معلومم میشه این دولت چطوره و چه دسته گلی به آب میده

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی