شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ | Saturday 28 November 2020

وی گزارشی کامل از عملکرد رضایت بخش 40 روزه خود بیان کرد و در ارتباط با طرح های بلند مدت شهرداری…

به گزارش انارما،مهندس علی رحیمی شهردار انار مورخ25/9/92در محل دفتر شورای شهر در مجمع اعضای شورا و جمعی از خبرنگاران به تشریح عملکرد خود پرداخت.
رحیمی
وی  ضمن اشاره به  بدهی شش میلیارد و نهصد میلیون ریالی شهرداری در زمانیکه ایشان این منصب را از آقای جلالیان دریافت کردند  افزود:تاکنون یعنی قریب به چهل روز از حضور بنده در شهرداری میگذرد و مبلغ درآمد شهرداری شش میلیارد و هفتصد میلیون ریال میباشد-در این بین آقای ضیاء صوراسرافیل خواستار ذکر منبع درآمد ها شدند_و مهندس  رحیمی منبع درآمد ها را (وصول عوارض نوسازی،تفکیک،جمع آوری عوارض شهرداری، دریافت خسارات آلایندگی بمبلغ یک میلیارد و دویست میلیون ریال،در یافتی از کرمان بمبلغ دویست و شصت میلیون ریال )عنوان کرد.
شهردار انار از راه اندازی سیستم مالی رایانه ای خبر داد و گفت:قبلا سیستم مالی دستی بوده ولی اکنون حساب های مالی بروز است
شهردار انار،با تاکید بر اینکه حقوق و مزایای نیرو های رسمی-کارگری و شرکتی بطور کامل پرداخت گردیده و حقوق این ماه نیز دهم دیماه پرداخت میگردد افزود:پرداخت حقوق نیرو ها هر ماه  پنج روز به عقب برمیگردد تا در ماه های آینده حقوق اول هر ماه پرداخت گردد و تاخیری نداشته باشیم.
مهندش رحیمی خاطر نشان کرد:حقوق یک ماه شرکت برگ سبز بدلیل عدم تعهدات پرداخت نشده است_چرا که بر اساس نظر کارشناسان فضای سبز استان کرمان وضعیت فضای شبز انار بحرانی است.ایشان یادآور شدند: هماهنگی کارشناسان با شرکت فضای شبز جهت آموزش های لازم صورت گرفته تا از این وضعیت خارج شوند.
مهندس رحیمی از پرداخت سه میلیارد و دویست و هفتاد میلیون ریال بدهی شهرداری قبل از حضورش گفت و افزود:در ضمن بدهی یک میلیارد و ششصد بیست میلیون ریالی به بیمه که متعلق به چندین سال گذشته تاکنون بوده تقسیط شده،که مبلغی از این بدهی بایستی توسط شرکت کوشاکاران و شرکت پی بل پرداخت گردد که شرکت پی بل مفاصا حساب خود را آورده و شرکت کوشاکاران نیز  بدهی خود را به بیمه تقسیط نموده است
شهردار انار در ادامه با بیان اینکه بودجه سال92 بیست و چهار میلیارد ریال تصویب شده بود و در آن فروش زمین بمیزان هفت میلیارد گنجانده شده بود،تصریح کرد:وقتی میتوانیم بودجه سال آینده را افزایش دهیم که بودجه امسال محقق گردد و مجبور بودیم زمین بفروش برسانیم و زمین پس از مزایده بمبلغ شش میلیارد و ده میلیون ریال فروخته شد که این پول در یکی از بانک ها سپرده شده است و این پول با تصمیم شورا هزینه خواهد شد.وی تاکید کرد:ما این پول را صرف ساخت ساختمان شهرداری  نخواهیم کرد.
مهدس رحیمی اعلام کرد:تاکنون بیست میلیارد ریال از بودجه تحقق پیدا کرده و مابقی آن نیز در یک ماه محقق خواهد شد. وی درپایان از راه اندازی( کارخانه آسفالت_طرح جامع_ارتقا درجه شهرداری_آسفالت کوچه ها) در آینده خبر داد.

(شهردار انار در پاسخ به سوال خبرنگار انارما،مبنی بر دلیل استفاده نشدن از هنرمندان اناری در همایش پیاده روی گفت: بعد از تماسی که با آقای ناجی گرفته شده بود ایشان گقته بودند آهنگی که با ایام محرم تناسب داشته باشد را آماده برای اجرا ندارند و هنوز مجوز آالبومشان  گرفته نشده است)

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی