پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ | Thursday 3 December 2020

اما نکته ی بسیار دردآور و قابل تامل اینست که در تشییع جنازه این مادر فداکار که خود و فرزندش مایه سرافرازی شهرستان انار هستند ،جز امام جمعه شهرستان حجت الاسلام ابراهیمی هیچ یک از مسئولین شرکت نکردند

به گزارش انارما،صبح روز چهارشنبه (حاجیه فاطمه چاهخویی) مادر شهید والامقام (قاسم واحدالعین) دعوت حق را لبیک گفت و در غریبی بی کسی به دیار حق شتافت.
شهیدواحدالعین
اما نکته ی بسیار دردآور و قابل تامل اینست که در تشییع جنازه این  مادر فداکار که خود و فرزندش مایه سرافرازی شهرستان انار هستند ،جز امام جمعه شهرستان حجت الاسلام ابراهیمی هیچ یک از مسئولین شرکت نکردند،آیا حضور جمعی مسئولین تسکینی بر دل بازماندگان زخم خورده این مادر عزیز نبود؟؟
به اطلاع همشهریان شهید پرور و مومن شهرستان انار میرساند مراسم سوم  حاجیه فاطمه چاهخویی عصر جمعه از ساعت 2 الی4عصر در مسجد صاحب الزمان(عج) و مراسم هفتم سه شنبه3دیماه از ساعت2الی4عصر در مهدیه امام زاده محمد صالح(ع) شهرستان انار برگزار میشود.
لازم بذکر است بسیجی شهید قاسم واحدالعین متولد سال 1347 شمسی بود و در 29دیماه سال 1365 در سن18سالگی در عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه به شهادت رسید.

شهیدواحدالعین

(روح  این شهید بزرگوار و مادر گرانقدرشان پاک و یادشان گرامی باد)

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی