شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ | Saturday 25 May 2024

خواستار پاسخگویی رئیس تشخیص مصلحت نظام به سئوالاتی شدند که عدم شفافیت موضع هاشمی‌رفسنجانی در حوادث …

به گزارش انارما ، تجمع صدها نفری مردم ولایتمدار استان کرمان عصر پنجشنبه در میدان شورا شهر کرمان برگزار شد.

این جمعیت که با پرچم‌های عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) و سربند‌های یا حسین (ع) حاضر شده بودند با تجمع و شعارهای خود خواستار پاسخگویی رئیس تشخیص مصلحت نظام به سئوالاتی شدند که عدم شفافیت موضع هاشمی‌رفسنجانی در حوادث و اتفاقات اخیر کشور ابهاماتی را در ذهن مردم دل‌سوخته نظام ایجاد می‌کند.

فتنه

یکی از جوانان حزب‌اللهی با ابراز امیدواری از اینکه منتظر دریافت پاسخ‌ سئوالات خود از هاشمی‌رفسنجانی هستیم، اظهار داشت: می‌دانیم که جزئیات این تجمع و حرف‌های ما به گوش ایشان می‌رسد به خاطر همین این تجمع را شکل دادیم.

وی خطاب به هاشمی‌رفسنجانی ابراز داشت: حضرت‌عالی که به دنبال ارتباط با آمریکا، این دشمن خونی مردم ایران هستید به چه دلیل این تفکر انحرافی را به امام راحل نسبت می‌دهید، حال آن که رهبر کبیر انقلاب خود فرمودند «سخنی را به این جانب نسبت ندهید، مگر آن که دستخط بنده باشد یا از صدا و سیما بیان شده باشد»، اینکه شما با امام در جایی تنها بودید، برای ما حجت نیست.

این جوان ادامه داد: چرا تا این حد در مقابل اطرافیان خود منفعل هستید، چرا از فتنه‌گری آنها حمایت می‌کنید، چرا فرزندان خطاکار خود را به دست محاکم قضایی نمی‌سپارید، چرا در مقابل فتنه‌گری‌های فرزندان خود فائزه و مهدی اقدامی انجام نمی‌دهید، حال آنکه فتنه‌گری آنها در ایام فتنه 88 موجود است.

وی افزود: آقای هاشمی لطفا به صورت شفاف نسبت خود را با مقام ولایت روشن کنید در سال‌های اخیر سخنان و مواضع شما برخلاف جهت‌گیری‌های مقام معظم رهبری بوده است.

مردم حاضر در این تجمع خطاب به هاشمی‌رفسنجانی تاکید داشتند که لطفا به امت حزب‌الله بگویید تا چه اندازه خود را ملزم به اطاعت عملی از مقام شامخ ولایت می‌دانید.

مردم ولایتمدار حاضر در این تجمع خواهان موضع‌گیری هاشمی‌رفسنجانی در مقابل ادعاهای توهین‌آمیز و هتاکانه دگراندیشانی مانند کدیور، گنجی و سروش شدند و گفتند «چه نسبتی میان شما و این افراد وجود دارد که نامه‌ها و مطالبات غیر قانونی خود را خطاب به شما مطرح ‌می‌کنند».

جمعی از امت حزب‌الله کرمان که در اعتراض به این نوع مواضع‌گیری‌‌ها و اعلام برائت از سران فتنه به نشانه اعتراض در سخنرانی هاشمی‌رفسنجانی در مصلای بزرگ امام علی (ع) شرکت نکرده بودند، همزمان با این سخنرانی تجمع خود را شکل داده بودند، ابراز امیدواری کردند که برای یک بار هم شده صادقانه و شفاف پاسخ پرسش‌های خود را برای رفع ابهامات دریافت کنند.

منبع:فارس

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی