دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Monday 22 April 2024

حجت الاسلام عرب پور نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله(ع)کرمان:ارزش شهداء گمنام خیلی از این حرفها بالاتر است   به گزارش انارما،حجت الاسلام دکتر عرب پور نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله(ع) استان کرمان دیروز در ناحیه سپاه شهرستان انار  به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) و ضیافت سفره افطاری در جمعی از بسیجیان […]

حجت الاسلام عرب پور نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله(ع)کرمان:ارزش شهداء گمنام خیلی از این حرفها بالاتر است

 

به گزارش انارما،حجت الاسلام دکتر عرب پور نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله(ع) استان کرمان دیروز در ناحیه سپاه شهرستان انار  به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) و ضیافت سفره افطاری در جمعی از بسیجیان به بیانات زیر اشاره فرمودند:

klk

در اول تبریک وتهنیت عرض میکنم به شما بسیجیان عزیز به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) موضوع بحث رسیدگی به امور معنوی خودمون است که خدا ۱۲ماه در اختیار ما گذاشته که در این ۱۲ماه یک هدیه بزرگ وبا برکت به ما داده که آن ماه پرفیض رمضان است.

ایشان فرمودند بحث،بحثه چگونه رسیدگی به امور معنوی است که یکی از ویژگی های مؤمن دشمن شناسی است چه دشمن بیرونی و چه دشمن درونی و من تعجب میکنم از کسانی که حرفهایی میزنند در سایتشون در نشریه هاشون و… و با ارزشها مقابله میکنند و مخصوصا در ماه رمضان که ماه توبه است حرفی را نزنیم که دشمنان خوشحال شوند. اسلام حریم دارد،ارزشها حریم دارند،شهداء حریم دارند،مؤمن حریم دارد ارزش ما انسانها بالاتر از زمین،خاک و خشت وگل است.امام علی (ع)فرمودند:ارزش شما انسانها بهشت است کمتر از بهشت خودتان را نفروشید.

آقای دکتر عرب پور فرمودند از شهداء درس بگیریم ما به برکت خون شهداست که امروز روی این صندلی ها و در این پست و مقام ها هستیم.اگر این شهداء نبودند ما امروز کجا بودیم اگر این شهداء نبودند آب و خاکی و آبادانی وجود نداشت و خدا می داند حافظ خون شهداء حافظ این اسلام است و این بزرگان رفتند تا امروز ما به آرامش زندگی میکنیم.

وی در ادامه فرمود امروز نباید با شهداء مقابله کرد وای به حالشان که اگر از روی دانایی با شهداء مقابله کنند آنها حتما سقوط خواهند کرد در مقابل شهداء نمی شود ایستاد تعدی با شهداء تعدی با قران امام زمان(عج) است چون آنها سربازان امام زمان(عج) بودند و هرکس که با حق در افتد ور افتد.

ایشان ادامه داد وگفت:پدر و مادر شهیدی که از بس چشم به در موندند که از دنیا رفتند و فرزندان عزیز آنها به عنوان شهید گمنام در شهر و روستاهای شما به خاک سپرده شدند این شهیدان پر برکت وگمنام مهمان شما هستند و باید از مهمان خوب پذیرایی کرد.

ودر پایان فرمودند:ارزش خشت وگل یعنی از ارزش شهداء بالاتر رفته ارزش شهداء گنام خیلی از این حرفها بیشتر است این شهداء با بصیرت رفتند و از روی احساسات نرفتند و شایسته نیست که با این شهداء این جور برخورد کنیم و باید همه ی خیرین همت کنند که به این شهداء گمنام مقبره و آرامگاه بسازند.

sss

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

جشن بزرگ دختران روزه اولی در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ عصر دیروز ۱۹فروردین ماه جشن شکرانه دختران روزه اولی همراه با برنامه های شاد و متنوع در مهدیه امامزاده محمدصالح(ع) انار با حضور جمعی از مسئولین و معلمان برگزار شد. این ...

یادداشت های خصوصی