جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ | Friday 4 December 2020

داوود محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تشریح جلسه امروز کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: علاوه بر انتخاب نمایندگان…

به گزارش انارما،دکتر آذین نماینده مردم شهرستان انار در مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به عضویت کمیسیون ویژه تلفیق بودجه 93 درآمد.

داوود محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تشریح جلسه امروز کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: علاوه بر انتخاب نمایندگان کمیسیون در کمیسیون تلفیق موضوع بررسی نحوه اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها از ابتدا تاکنون نیز در دستور کار کمیسیون قرار داشت که ادامه بررسی به هفته‌های آینده موکول شد.

وی در پایان با اشاره به وصول بدهی‌های بابک زنجانی به شرکت نفت تاکید کرد: با وجود این موضوع پرونده بابک زنجانی در کمیسیون اصل 90 هنوز مفتوح است و بررسی‌ها در این‌رابطه ادامه دارد.

منبع:فارس

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی