رفتن به بالا

سایت فرهنگی،ورزشی،اجتماعی و سیاسی شهرستان انار

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
  • الثلاثاء ۲ شوال ۱۴۳۸
  • 2017 Tuesday 27 June

در صحنه نبرد فرهنگی بر هر ایرانی وطن دوست لازم است در برابر تهاجم فرهنگی ناجوانمردانه دشمن، همچون آتشی نهاد فرهنگ باطل خصم دون را خاکستر نماید و پوچ بودن آن را نمایان کند.

در صحنه نبرد فرهنگی بر هر ایرانی وطن دوست لازم است در برابر تهاجم فرهنگی ناجوانمردانه دشمن، همچون آتشی نهاد فرهنگ باطل خصم دون را خاکستر نماید و پوچ بودن آن را نمایان کند.

 

به گزارش ” انارما” ، زمانی که صحنه نبرد، نبرد فرهنگی است و سالیان سال است نه دولت‌های مدعی اصولگرایی و نه مدعیان اصلاح طلبی، هشدار هجمه فرهنگی دشمنان را از زبان رهبر کشور به گوش عمل نمی‌شنوند و دشمن امیدوار به فتح سنگرهای فرهنگی ماست، مقام معظم رهبری در دیدار اخیر جمعی از دانشجویان، با توجه به شرایط موجود دلسوزان دین و میهن را به آتش به اختیار فراخواندند.

پس بر هر ایرانی وطن دوست لازم است در برابر حمله فرهنگی ناجوانمردانه دشمن، دژی مستحکم باشد و همچون آتشی نهاد فرهنگ باطل خصم دون را خاکستر کند و پوچ بودن آن را نمایان سازد.

آتش به اختیار یعنی دست به کار شوید تا استقلال فرهنگی کشور بیش از این خدشه دار نشود و دوستان ظاهری یا دشمنان آشکار برای ما سند آموزشی و پرورشی دیکته ننمایند تا اینکه سندهای بالادستی که حاصل فکر و اندیشه و برنامه‌ریزی متخصصین داخلی است خاک نخورد و سند یونسکو بشود بالای هر چه دست هست!

آتش به اختیار یعنی دست به کار شوید تا رشد علمی کشور متوقف نشود، چون توقف رشد علمی یعنی آغاز و گسترش وابستگی و واردات شرم آور ساده‌ترین و دم دستی‌ترین کالاهایی که توان تولید آن و حتی بهتر از آن را در داخل داریم!

آتش به اختیار یعنی دست به کار شوید تا فرهنگ جهاد و شهادت که عامل سرافرازی و رشد و بالندگی میهن عزیزمان است، پایمال سیاست ورزی و تعامل جاهلانه نشود و جوانان ما همچنان دشمن شناس و دشمن نترس بار بیایند!

آتش به اختیار یعنی دست به کار شوید تا حوزه‌های علمیه انقلابی باقی بمانند و خدایی نکرده آخوندهایی در نیایند که نه پایبند دین باشند و نه ملتزم به اخلاق، مومنانه لباس بپوشند و سکولار حرف بزنند و لیبرال رفتار نمایند!

آتش به اختیار یعنی دست به کار شوید تا مقدمات ازدواج جوانان حاصل شود، برای دختران جوان بی‌بضاعت به فکر جهیزیه باشید و برای پسران بی‌بضاعت به فکر کمک هزینه مسکن که خسته شدند جوانان از دویدن دنبال وام ازدواجی که اگر هم به دستشان برسند نه برای دختر جهیزیه می‌شود و نه برای پسر خرج ازدواج و مسکن!

آتش به اختیار یعنی دست به کار شوید تا فرهنگ اشرافی‌گری دین و ایمان و دنیا و آخرت و فکر و ذهن جوانان و پیران را ما نَبَلعَد و دزدان و رهزنان الگوی فعالیت اقتصادی ملت مسلمان نشوند، تا شاید بانک‌های ما تبدیل بنگاه اقتصادی نگردند و رباخواری قانونی‌شان همه گیر نشود!

آتش به اختیار یعنی دست به کار شوید تا فیلم و موسیقی و بازی‌های رایانه‌ای جذاب، آموزنده و سالم بسازید و کتاب‌ها و رمان‌های مفید بنویسید تا فیلم‌ها و موسیقی‌های مبتذل و مستهجن غربی، الگوی فکری و فرهنگی جامعه ما نشوند، تا آنقدر قحط الاثار نشود که همه همّ و غمّ برخی مسئولین بشود ربنا با صدای فلان خواننده خوش نشین!

آتش به اختیار یعنی دست به کار شوید ، هر کاری که از دستتان بر می‌آید برای ساختن وطن انجام دهید.

نگارنده: یونس یوسفی.

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

حجت الاسلام حمید قدیری؛

نظر رهبر معظم انقلاب درباره شعار علیه مسئولان نظام

بدنبال سردادن شعارهای عده‌ای علیه برخی مسئولین کشور در حاشیه راهپیمایی روز قدس سال ۹۶ حجت الاسلام حمید قدیری نظر صریح رهبر انقلاب درباره شعار دادن علیه مسئولین را برای این پایگاه اطلاع رسانی ارسال کرد به گزارش " انارما" بدنبال سردادن شعارهای عده‌ای علیه برخی مسئولین کشور در حاشیه راهپیمایی روز قدس سال ۹۶ حجت الاسلام حمید قدیری نظر صریح رهبر انقلاب درباره شعار دادن علیه مسئولین را برای این پایگاه اطلاع رسانی ارسال کرد. متن ارسالی بدین شرح می باشد: امروز و در راهپیمایی تهران عده ای با مواجه شدن با جناب آقای روحانی رئیس جمهور محترم، شعار بنی صدر روحانی پیوندتان مبارک سردادند. در این باره نکاتی با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب قابل ذکر است. ?ایشان در جمع مردم آذربایجان در بهمن ماه ۹۱ فرمودند : «این‌که عده‌ای برخی را ضد ولایت و ضد بصیرت بنامند و شعار بدهند، نظیر آن‌چه اخیراً در قم روی داد، اقدامی غلط است و بنده کاملاً مخالف این کارها هستم که قبلاً هم نظیر آن در مرقد مطهر حضرت امام [رضوان‌الله‌علیه] اتفاق افتاد و به مسئولان تذکر دادم جلوی این کارها را بگیرند. رهبر انقلاب افزودند: کسانی که راه‌می‌افتند و شعار می‌دهند، اگر واقعاً حزب‌اللهی و مؤمن هستند، بدانند که این کارها به ضرر کشور و خلاف شرع است و اگر هم اعتنایی به این حرف‌ها ندارند که حسابشان جداست». ⭕️ و اما نکات قابل ذکر :  این اقدامات قطعا در مسیر مخالفت قطعی امر رهبر معظم انقلاب است که فرمودند کاملا با آن مخافم و امت انقلابی و حزب الله بصورت قطعی از اینچنین اقدامات اعلام برائت کرده و این اقدامات غلط، نادرست و خلاف شرع را محکوم میکند! این افراد قطعا نه متعلق به جریان حزب الله و انقلابی هستند و نه دل در گرو امنیت ملی و وحدت کلمه که توصیه امام راحل و رهبر معظم انقلاب میباشد، دارند. اینکه چه افرادی و با چه انگیزه ای دست به این اقدام زده اند جای سؤال است. بعید نباید دانست که عده ای نفوذی با تحریک عواطف و احساسات عده ای اندک، این اقدام را رقم زده اند!  امت حزب الله و انقلابی و همیشه در صحنه علی رغم انتقاداتی که به دولت محترم دارد، حمایت خود را در چارچوب قانون و تبعیت از رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای، از دولت اعلام میدارد و از دستگاههای امنیتی و قضائی تقاضا دارد در صورت شناسایی عوامل و آغاز کنندگان این اقدام، با آنها برخورد کنند تا از تکرار این دست اقدامات جلوگیری شود.   ✅ در پایان، از تمام مردم فهیم و احزاب و گروهها، تقاضا داریم با محکوم کردن این اقدام زشت، از نسبت دادن این حرکت ناپسند به گروه یا جناح خاص خودداری کرده و وحدت کلمه را اولویت اصلی فعالیت های سیاسی و اجتماعی خود قرار دهند! حمید قدیری انتهای پیام/