شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ | Saturday 16 December 2017

آخرین جلسه شورای اسلامی قربان آباد در دوره چهارم با حضور اعضای شورا،دهیار و روزه اولی های این روستا و همراه با ضیافت افطاری  برگزار شد. به گزارش ” انارما”؛ آخرین جلسه شورای اسلامی قربان آباد در دوره چهارم روز گذشته با حضور اعضای شورا،دهیار و روزه اولی های این روستا و همراه با ضیافت […]

آخرین جلسه شورای اسلامی قربان آباد در دوره چهارم با حضور اعضای شورا،دهیار و روزه اولی های این روستا و همراه با ضیافت افطاری  برگزار شد.

به گزارش ” انارما”؛ آخرین جلسه شورای اسلامی قربان آباد در دوره چهارم روز گذشته با حضور اعضای شورا،دهیار و روزه اولی های این روستا و همراه با ضیافت افطاری “غذای سنتی” برگزار شد.
شورای اسلامی قربان آباد ضمن اعلام این خبر گفت:با هماهنگی های انجام شده با بزرگان و سرآشپزان این روستا مقرر گردید آیین باران خواهی همه ساله در اواخر آبان ماه در این روستا برگزار شود.

این جلسه که با حضور روزه اولی های این روستا همراه بود پس از افطار با غذای سنتی اشکنه با نان کرنو و صرف کلوچه سنتی از آنها با اهدای مفاتیح الجنان تقدیر شد.

 

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

محمد چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰ ق.ظ

آفرین به اعضای شورای قربان آباد.کار جالبی بود.ای کاش بقیه روستاها هم این کار رو انجام می دادند.

........ چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۴:۰۰ ب.ظ

خودتو کشتی آقای میرزاخانی هههههههه
روزه اولیها رو سوژه کردی برای معرفی غذای محلی…
بازم خسته نباشی و خداقوت…

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارتصویر برگزیده

حضور با شکوه مردم انار در مراسم یادواره شهدای شهرستان با حضور خانواده شهید حججی

مراسم یادواره شهدای شهرستان انار با حضور خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی در مهدیه امامزاده محمدصالح (ع) انار برگزار شد... ...

یادداشت های خصوصی