یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | Sunday 20 August 2017

آخرین جلسه شورای اسلامی قربان آباد در دوره چهارم با حضور اعضای شورا،دهیار و روزه اولی های این روستا و همراه با ضیافت افطاری  برگزار شد. به گزارش ” انارما”؛ آخرین جلسه شورای اسلامی قربان آباد در دوره چهارم روز گذشته با حضور اعضای شورا،دهیار و روزه اولی های این روستا و همراه با ضیافت […]

آخرین جلسه شورای اسلامی قربان آباد در دوره چهارم با حضور اعضای شورا،دهیار و روزه اولی های این روستا و همراه با ضیافت افطاری  برگزار شد.

به گزارش ” انارما”؛ آخرین جلسه شورای اسلامی قربان آباد در دوره چهارم روز گذشته با حضور اعضای شورا،دهیار و روزه اولی های این روستا و همراه با ضیافت افطاری “غذای سنتی” برگزار شد.
شورای اسلامی قربان آباد ضمن اعلام این خبر گفت:با هماهنگی های انجام شده با بزرگان و سرآشپزان این روستا مقرر گردید آیین باران خواهی همه ساله در اواخر آبان ماه در این روستا برگزار شود.

این جلسه که با حضور روزه اولی های این روستا همراه بود پس از افطار با غذای سنتی اشکنه با نان کرنو و صرف کلوچه سنتی از آنها با اهدای مفاتیح الجنان تقدیر شد.

 

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

محمد چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰ ق.ظ

آفرین به اعضای شورای قربان آباد.کار جالبی بود.ای کاش بقیه روستاها هم این کار رو انجام می دادند.

........ چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۴:۰۰ ب.ظ

خودتو کشتی آقای میرزاخانی هههههههه
روزه اولیها رو سوژه کردی برای معرفی غذای محلی…
بازم خسته نباشی و خداقوت…

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارتصویر برگزیده

مراسم گرامیداشت شهید حججی در انار برگزار شد

به گزارش انارما ، شب گذشته مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع حرم محسن حججی در هیئت عاشقان کربلا انار با روایتگری یکی از همرزمان این شهید  و با نوای مداح اهل بیت کربلایی جواد غیاثی برگزار شد. انته ...

یادداشت های خصوصی