سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ | Tuesday 24 November 2020

فراطیون اصلاح طلب در مکان هایی مختلف در بیرون از دانشگاه جلسات مخفیانه ای را جهت همفکری و پیدا کردن روشی مناسب برای رسیدن به هدفشان برگزار می کنند

به گزارش انارما،اخیرا در برخی از دانشگاه ها گروه هایی باهدف تلاش برای رفع حصر سران فتنه، متشکل از دانشجویان به اصطلاح  آزادی خواه و اصلاح طلب در حال شکل گیری است.

این گروه‌های اصلاح طلب و تندرو با عضو گیری از میان دانشجویان دختر و پسر، با بیان برخی مطالب کذب برای ملحق کردن آنان به گروه های مذکور در صدد سازماندهی و به راه انداختن حرکتی منسجم باهدف ایجاد فشار به مسئولین  برای رفع حصر سران فتنه هستند.

این گروه ها با جریان سازی های مختلف از هرفرصتی برای بیان هدف خود و ایجاد موج در میان گروه های افراطی برای دست یابی به مقصود خود استفاده می کنند.

افراطیون اصلاح طلب در مکان هایی مختلف در بیرون از دانشگاه جلسات مخفیانه ای را جهت همفکری و پیدا کردن روشی مناسب برای رسیدن به هدفشان برگزار می کنند.

برخی از این گروه ها به نام های “آزادی علمداران سبز” و “کمیته رفع حصر” و … در حال حاضر در سطح دانشگاه ها در حال فعالیت و عضو گیری هستند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، تا کنون با وجود تلاش‌ها برای جذب دانشجویان، سردمداران تند رو این گرو‌ها توفیقی در این هدفشان نداشتند و دانشجویان دانشگاه ها با آگاهی نسبت به مسائل کشور دست رد بر سینه این افراد زده‌اند.

منبع:صراط

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی