یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ | Sunday 26 May 2024

فراطیون اصلاح طلب در مکان هایی مختلف در بیرون از دانشگاه جلسات مخفیانه ای را جهت همفکری و پیدا کردن روشی مناسب برای رسیدن به هدفشان برگزار می کنند

به گزارش انارما،اخیرا در برخی از دانشگاه ها گروه هایی باهدف تلاش برای رفع حصر سران فتنه، متشکل از دانشجویان به اصطلاح  آزادی خواه و اصلاح طلب در حال شکل گیری است.

این گروه‌های اصلاح طلب و تندرو با عضو گیری از میان دانشجویان دختر و پسر، با بیان برخی مطالب کذب برای ملحق کردن آنان به گروه های مذکور در صدد سازماندهی و به راه انداختن حرکتی منسجم باهدف ایجاد فشار به مسئولین  برای رفع حصر سران فتنه هستند.

این گروه ها با جریان سازی های مختلف از هرفرصتی برای بیان هدف خود و ایجاد موج در میان گروه های افراطی برای دست یابی به مقصود خود استفاده می کنند.

افراطیون اصلاح طلب در مکان هایی مختلف در بیرون از دانشگاه جلسات مخفیانه ای را جهت همفکری و پیدا کردن روشی مناسب برای رسیدن به هدفشان برگزار می کنند.

برخی از این گروه ها به نام های “آزادی علمداران سبز” و “کمیته رفع حصر” و … در حال حاضر در سطح دانشگاه ها در حال فعالیت و عضو گیری هستند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، تا کنون با وجود تلاش‌ها برای جذب دانشجویان، سردمداران تند رو این گرو‌ها توفیقی در این هدفشان نداشتند و دانشجویان دانشگاه ها با آگاهی نسبت به مسائل کشور دست رد بر سینه این افراد زده‌اند.

منبع:صراط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی